Už sme si tak nejako zvykli na to, že pri páde nášho smartfónu na zem, sa pravdepodobne rozbije jeho predné sklíčko. Ľudia sa však nevzdávajú a preto začali proti „pavučinám“ bojovať pomocou gumených, plastových či kovových krytov, ktoré zariadenia dokonale ochránia pred poškodením. Kedy však konečne príde telefón, ktorému sa nič nestane ani v prípade, že po ňom prejde tank alebo v lepšom prípade autobus? Práve dnes! Predstavujeme vám noPhone!

Nezničiteľný!

Celý je čiernej farby a na prvý pohľad až nápadne pripomína iPhone 5/5S. Nie je to náhoda! Autori sa inšpirovali práve dizajnom od Apple, no rozhodli sa použiť iné, omnoho kvalitnejšie materiály na jeho telo. Sľubujú nám, že sa doň nikdy nepodarí nabúrať žiadnej NSA či CSI. Je jednoducho odolný v každom smere! Ako sa to podarilo docieliť?  Veľmi jednoducho! Autori zo zariadenia vynechali v podstate všetko čo sa môže rozbiť, spôsobiť zranenie či spôsobiť softwarový problém. Tento telefón nemá displej, batériu, procesor, operačný systém atď… No, skrátka nemá nič a to je na ňom to skvelé, konečne sa nemusíte báť že sa váš smartfón poškodí, alebo vám prípadne zazvoní v nevhodnej situácií. Taktiež sa nemusíte báť, že sa vaša priateľka dostane do vašich SMS správ alebo CSI zistí, že ste vykradli banku. noPhone je bezkonkurenčne najodolnejší no hlavne najbezpečnejší telefón sveta, čo sa určite podpísalo aj na obrovskom záujme v technologickom priemysle. Zatiaľ sa síce nevie, kedy sa dostane do predaja, no vzhľadom na veľký záujem nám jeho autori sľúbili, že to bude čoskoro! 🙂

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.