Už sme tu niekoľkokrát popisovali azda najodolnejší smartfón na trhu NoPhone, ktorý vydrží všetko od pádu z lietadla až po strelu z tanku. Tento smartfón sa skrátka nedá rozbiť pretože ide len o kus nezmyselného plastu. Mnohí by povedali, že sa objavil niekoľko objednávok a tým to končí, no prekvapivo sa mýlili. Tvorcovia tohto „smartfónu“ evidujú už vyše 2000 objednávok!

Využitie predsa len má!

Aj napriek tomu, že sa táto sranda môže zdať ako totálny nezmysel, svoje využitie predsa len má. Totiž pokiaľ máte priateľov, ktorí trávia na svojich smartfónoch až príliš veľa času a vás neustále otravuje, keď im niečo hovoríte, pričom stále „čumia“ do obrazovky, môžte im ho darovať pod stromček. Cena tohto zariadenia je 12$ za základnú verziu, k dispozícii je však aj špeciálna edícia, ktorá obsahuje zrkadlo a označuje sa ako „Selfie“ za 18$. Pokiaľ by ste mali záujem o viacej takýchto „zariadení“, dajú sa kúpiť v základnej verzií v špeciálnom balíčku za 55$. Tak čo kúpite ho známym pod stromček? 🙂

- Reklama -
NoPhone-Selfie-1
Verzia Selfie – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.