Ak hľadáte špičkové bezdrôtové slúchadlá pre seba, alebo svojich blízkych pod vianočný stromček, na trhu sú aj iné produkty, ako len AirPods Pro od Apple. Dnes sa pozrieme na špičkové Nothing Ear 2, ktoré majú brutálny dizajn, mimoriadne kvalitný zvuk a samozrejme bohatú technologickú výbavu. Kúpiť sa dajú za perfektnú cenu.

Výrobca Nothing Ear 2 vybavil 11,6 mm meničmi s podporou Hi-Res audia, čo ocenia tí najnáročnejší poslucháči. Slúchadlá podporujú kodeky AAC, SBC, LHDC 5.0 a nechýba im ani vynikajúce ANC (aktívne potláčanie okolitých zvukov). Samozrejmosťou sú tiež silikónové štuple či technológia Bluetooth 5.2. Nothing Ear 2 boli navrhnuté so zreteľom na to, aby si rozumeli s iOS aj Android zariadeniami.

Čo sa týka ceny, tak tá je veľmi férová. Papierovo sú Nothing Ear 2 vybavené veľmi podobne, ako AirPods Pro, no ich cena je výrazne nižšia. Zatiaľ čo zariadenie od spoločnosti Apple sa štandardne predáva za 279 €, v prípade Nothing Ear 2, ale zaplatíte ešte výrazne menej. Zariadenie sa totiž predáva po kliknutí na tento odkaz len za 149 € , čo je cena tesne nad základnými AirPods 2. generácie z roku 2019, ktoré nemajú štuple, ANC, Hi-Res audio a ani veľa iných funkcií.

Nothing Ear 2 vs AirPods Pro
Zdroj: YouTube / Aaron X Loud and Wireless (úprava redakcie)

Nothing Ear 2 tiež potešia až 30 hodinovou výdržou batérie (v rámci puzdra) a 6,3 hodinovou výdržou v rámci slúchadiel. Váha každého slúchadla je potom iba 4,5 gramu, takže vám nebude prekážať pri behaní, alebo cvičení.

Na nabíjanie zariadenia slúži štandard USB-C a Nothing Ear 2 podporujú aj rýchle nabíjanie. V rámci neho dostanete za 10 minút až 8 hodín výdrže batérie. Ak sa vám teda tieto slúchadlá zapáčili, po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať len za 149 €. Tešiť sa tiež môžete na odolnosť voči vode v rámci štandardu IPX5 či originálny transparentný dizajn. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Ultra kúpite na Alze vo výraznej zľave. Tejto cene sa dá konkurovať iba ťažko
Môže ťa zaujímať
- Reklama -