Hoci sú AirPods Pro 2 absolútne špičkové bezdrôtové slúchadlá, pre veľa ľudí ide o dosť drahý produkt. Presne pre nich však vznikli Nothing Ear 2, ktoré majú veľmi podobný tvar aj dizajn, kvalitné prehrávanie, dlhú výdrž batérie a tiež špičkové funkcie. Nothing Ear 2 si môžete kúpiť za oveľa výhodnejšiu cenu, ako AirPods Pro 2 a výber nebudete ľutovať.

Slúchadlá britského výrobcu dostali do vienka 11,6 mm meniče a podporu Hi-Res audia. Takisto si rozumejú s kodekmi AAC, SBC, LHDC 5.0 a nechýba im ani kvalitné ANC (aktívne potláčanie okolitých zvukov). Tomu pomáhajú aj silikónové štuple. Zariadenie si rozumie ako s iOS, tak s Androidom a ponúka modernú technológiu Bluetooth 5.2.

Pozrime sa však na cenu, ktorá vás určite zaujíma najviac. AirPods Pro 2 sa štandardne predávajú za poriadne mastných 279 €, pričom po kliknutí na tento odkaz ich môžete získať už od 219 €. To je však pre mnohých potenciálnych zákazníkov stále príliš veľa.

Presne preto ju tu Nothing so svojim modelom Nothing Ear 2, ktorý si môžete kúpiť po kliknutí na tento odkaz len za 149 €. Ide o rovnakú cenu, než za akú spoločnosť Apple predáva technicky výrazne slabšie vybavené AirPods 3. A preto sa nad Nothing Ear 2 oplatí porozmýšľať.

Nothing Ear 2 vs AirPods Pro
Zdroj: YouTube / Max Tech

Slúchadlá dosahujú 6,3 hodinovú výdrž batérie (36 hodín s puzdrom) a jeden kus váži iba 4,5 gramu. Nabíjanie prebieha cez USB-C a môže byť aj rýchle (za 10 minút na nabíjačke až 8 hodín energie) či dokonca bezdrôtové. Nothing Ear 2 sú navyše odolné voči vode, pretože spĺňajú normu IPX5. Je to teda ideálna alternatíva za drahé AirPods Pro 2, na ktorej výrazne ušetríte. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  MacBook Air 15" kúpite po zľave o stovky eur lacnejšie: Je to geniálny počítač za super cenu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -