Pokiaľ si chcete kúpiť kvalitné bezdrôtové slúchadlá, ktoré sú v mnohom podobné ako AirPods Pro 2, no zároveň ich viete získať výrazne lacnejšie, máme pre vás jeden tip. Nothing Ear 2 majú špičkový hardvér, moderný dizajn a kúpiť ich môžete za absolútne fantastickú cenu. Výber tohto zariadenia nebudete ľutovať.

Nothing Ear 2 majú 11,6 mm meniče a podporujú Hi-Res audio, čím majú jasne navrch v porovnaní s AirPods Pro 2 (ktoré ho nepodporujú). Používatelia sa tiež môžu tešiť na podporu kodekov AAC, SBC, LHDC 5.0 a samozrejme aktívne potláčanie okolitých zvukov ANC, ktoré je v prípade Nothing Ear 2 vysoko účinné aj vďaka silikónovým štupľom. Výrobca tu navyše použil aj kvalitnú konektivitu vďaka technológii Bluetooth 5.2. Nothing Ear 2 vďaka tomu ľahko spárujete s iOS ale aj Android zariadením. No a cena?

Tieto bezdrôtové slúchadlá sa mimoriadne oplatia. Zatiaľ čo si Apple pýta oficiálne za svoje AirPods Pro 2 až 279 €, Nothing Ear 2 kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 149 €. To je dokonca ešte menej, než koľko by ste zaplatili za klasické AirPods 3 s podstatne horšou výbavou a dovolíme si tvrdiť, že aj menej kvalitným zvukom. Aj preto dáva výber Nothing Ear 2 za túto cenu obrovský zmysel.

Nothing Ear 2
Zdroj: YouTube / Joshua Chang / Mike O’Brien (úprava redakcie)

Doplniť tiež musíme až 30 hodinovú výdrž batérie v rámci puzdra a 6,3 hodinovú výdrž v rámci slúchadiel či veľmi príjemnú váhu každého slúchadla len na úrovni 4,5 gramu. Vďaka tomu vám nebudú Nothing Ear 2 prekážať vo fitku, ale ani pri behaní alebo bicyklovaní. Zabudnete, že ich máte v ušiach.

Samozrejmosťou je aj funkcia rýchleho nabíjania cez USB-C, s ktorou doplníte za 10 minút na nabíjačke až 8 hodín energie. Pokiaľ vás teda Nothing Ear 2 zaujali, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite len za 149 €. A nezabudnite tiež na to, že sú odolné voči vode v rámci normy IPX5 a ponúkajú unikátny transparentný dizajn, ktorý úprimne mierne pripomína štýl spoločnosti Apple z minulosti. Nothing Ear 2 vyzerajú skrátka super a je to perfektná voľba. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Experti rozobrali extrémne drahý kábel od Apple. Toto o ňom zistili:
Môže ťa zaujímať
- Reklama -