Pokiaľ hľadáte šikovné bezdrôtové slúchadlá, ktoré majú elegantný dizajn a slušné parametre, na trhu je veľa možností, z ktorých si môžete vyberať. Jednu z nich predstavujú aj Nothing Ear (Stick), jeden z najväčších konkurentov klasických AirPods od spoločnosti Apple. Teraz ich môžete kúpiť za veľmi výhodnú cenu.

Nothing Ear (Stick) disponujú špičkovým spracovaním a tiež zvukom, o ktorý sa starajú 12,6 mm meniče s podporou kodekov AAC a SBC. Zariadenie sa ku vášmu iOS, alebo Android zariadeniu pripojí prostredníctvom technológie Bluetooth 5.2 a neublíži mu dokonca ani voda, pretože je vyrobené v rámci normy IP54. Najväčšia výhoda Nothing Ear (Stick) však prichádza vtedy, keď sa začneme baviť o cene.

Nakoľko ide o hlavného konkurenta pre AirPods 2 a AirPods 3, ktoré sa štandardne predávajú od 159 €, respektíve 179 €, určite vás poteší, že už spoločnosť Nothing svoj model Ear (Stick) predáva za 119,0 €. Vy zaň, ale toľko platiť nemusíte, pretože na Slovensku je dostupný po kliknutí na tento odkaz už za 61,9 €. A to je super cena.

Nothing Ear (Stick) sa môžu pochváliť aj veľmi dobrou výdržou batérie na jedno nabitie. Štandardne sa pri nich môžete tešiť v rámci slúchadiel až na 7 hodín počúvania hudby na jedno nabitie a v rámci puzdra dokopy až na 29 hodín.

Na nabíjanie slúži USB-C port a obrovským benefitom je aj veľmi nízka váha na úrovni 4,4 gramu, vďaka čomu vám Nothing Ear (Stick) nebudú prekážať ani pri športovaní. Ak vás teda tieto slúchadlá zaujali, po kliknutí na tento odkaz ich získate za 61,9 €. Z nášho pohľadu ide o super ponuku aj cenu, no rozhodnutie nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Vo Francúzsku sa iPhone 13 stále predáva so slúchadlami EarPods. Dôvod vás zrejme prekvapí
Môže ťa zaujímať
- Reklama -