Ak si chcete zaobstarať kvalitné bezdrôtové slúchadlá, v súčasnosti máte k dispozícii viacero možností. Dnes vám, ale predstavíme zariadenie s elegantným dizajnom a výbornými parametrami. Nothing Ear (Stick) vznikli na to, aby mohli konkurovať AirPods. V zľave ich však kúpite niekoľkonásobne lacnejšie.

Slúcahdlá Nothing Ear (Stick) majú špičkový zvuk, ktorý má perfektne vyvážené stredy, výšky aj basy. V útrobách zariadenia sa skrývajú 12,6 mm meniče s podporou kodekov AAC a SBC, vďaka čomu si naplno užijete všetky svoje obľúbené skladby, ale aj filmy alebo seriály. Slúchadlá Nothing Ear (Stick) sú samozrejme plne kompatibilné s iOS aj Android zariadeniami, pričom sa pripájajú skrz technológiou Bluetooth 5.2. Čo sa týka vode-odolnosti, zariadenie spĺňa štandard IP54, čo sa taktiež hodí, ak náhodou zmoknete, alebo sa pri športovaní spotíte. No a cena? Tá je teraz fantastická.

Bezdrôtové slúchadlá Nothing Ear (Stick) vznikli ako hlavný konkurent pre AirPods 2, alebo AirPods 3, pričom v oboch prípadoch ide o zariadenia, ktoré sa oficiálne (bez zliav) predávajú za cenu nad 150 €. Nothing Ear (Stick) však zoženiete neporovnateľne lacnejšie. Výrobca ich síce v čase uvedenia na trh ponúkal za 119 €, avšak to je už doba minulá. Po kliknutí na tento odkaz ich kúpite len za 39,9 € s DPH v zľave, vďaka čomu pomerne výrazne ušetríte. Jediné čo vám žiaľ nevieme garantovať je to, dokedy bude táto ponuka platiť, alebo či nie je viazaná na počet skladových zásob. Ak ich teda chcete, radšej nečakajte.

Nothing Ear (Stick) majú špičkovú výdrž batérie, pričom slúchadlá samotné zvládnu fungovať až 7 hodín na jedno nabitie a ich puzdro 22 hodín, čo dáva dokopy 29 hodín prehrávania. Vhodné sú tak na doma, prácu, ale aj dlhšie cesty v lietadle.

Budúcich majiteľov tiež poteší jednoduché nabíjanie cez USB-C port či váha jedného slúchadlá len na úrovni 4,4 gramu, vďaka čomu vám nebude zavadzať pri športe, ani iných aktivitách. Pokiaľ sa vám teda Nothing Ear (Stick) páčia, po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať za 39,9 € s DPH, vďaka čomu veľmi slušne ušetríte. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Ďalší slovenský operátor zvyšuje ceny. Vieme koľko si priplatíte
Môže ťa zaujímať
- Reklama -