Aktualizácia: Nová Škoda Superb bola pred malou chvíľou predstavená a tak článok dopĺňame o niekoľko fotografií a samozrejme prezentačné video, ktoré sa automobilke podarilo na výbornú!

Predstavenie novej vlajkovej lode z Mladej Boleslavy je na spadnutie a tak nám automobilka Škoda odkryla svoj nový Superb na niekoľkých detailných fotografiách, či videu. Prečo vlastne o tom píšeme na stránke, venujúcej sa Apple? Dôvod je prostý! Jozef Kabaň (šéfdizajnér Škoda) si bral pri tvorbe tohto vozidla príklad z iPhonu a teda z Apple samotného!

- Reklama -

Detaily

V tomto článku samozrejme nejdeme rozoberať motorizácie či výbavu nového Superbu. Na to sú tu úplne iné automobilové magazíny. My sme vám len chceli priniesť naozaj exkluzívny pohľad na krivky nového automobilu, ktorý, ako tvrdí šéfdizajnér Škody, vznikol práve vďaka iPhonu. Jozefovi Kabaňovi sa jednoducho iPhone a vlastne všetky produkty od Apple naozaj páčia a sám prehlásil, že nový Superb si z nich ponesie veľkú inšpiráciu.

Je jasné, že to neznamená, že sa vozidlo bude podobať na iPhone. Myslené to bolo skôr z hľadiska elegantného a hlavne čistého dizajnu, ktorý nový Superb určite má. Veď posúďte sami. Koniec koncov, dizajn iPhonu nebola zrejme jediná vec, ktorou sa pri tvorbe Superbu inšpirovali. Pozrite si prezentačné vozidlo, ktoré má byť takou „ochutnávkou“ toho, čo už onedlho uvidíme na vlastné oči. Nezdá sa vám, že hudbou, strihom či samotným obsahom až priveľmi pripomína videá od Apple?

Superb-svetapple.sk
Superb-svetapple.sk
Superb-svetapple.sk
Superb-svetapple.sk
Superb-svetapple.sk
Superb-svetapple.sk
Superb-svetapple.sk
Superb-svetapple.sk
Superb-svetapple.sk
Superb-svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.