Spoločnosť Apple si v posledných rokoch obľúbila natáčanie reklám v európskych končinách. Konkrétne si na to opäť vybrala susedné Česko, kde vytvorila spot pre aktuálne najnovší iPhone 15 a iPhone 15 Plus. Viac sa o týchto zariadeniach dočítate v samostatnom článku.

Samotná reklama je akčná, vecná a hravá. Aj keď nie je najdlhšia a dokopy má iba 48 sekúnd, už počas tejto krátkej chvíle tu môžete vidieť Prahu hneď niekoľkokrát. Ako nás upozornil čitateľ Martin, ktorému touto cestou zároveň ďakujeme, všetko to začína v historickom centre Prahy, ktorá sa vo videu objavuje cca v deviatej sekunde.

Potom, v cca štrnástej sekunde, môžete v reklame vidieť ikonickú budovu Správy tunelov TSK, ktorá sa nachádza na Strahove (presná poloha tu) a aby toho nebolo málo, fotka ženy v prírode bola vyhotovená na Panskej skale v Libereckom kraji (presná poloha tu).

Objavila sa tu aj česká Škoda Superb 

Pozorné oko si tiež všimne ikonické české auto Škodu Superb, ktoré tú slúži, ako Uber na letisko pred odletom do Amsterdamu. Superb sa tu nachádza v dvadsiatej piatej sekunde.

Česko má teda evidentne vynikajúce podmienky na natáčanie podobných spotov a aj preto sa sem napríklad spoločnosť Apple vracia pomerne často.

Veď aj v roku 2021 tu natáčala reklamu na iPhone 13 a jeho Cinematic Mode a firma si historické centrum Prahy a niektoré jej budovy vybrala do svojich reklám ešte niekoľkokrát.

Spoločnosť Apple na evente Wonderlust predstavila celú nádielku nových produktov. Neukázal sa tu iba nový iPhone 15 v štyroch samostatných verziách, ale aj Apple Watch Series 9 či Apple Watch Ultra 2. generácie. Pokiaľ si chcete prečítať všetko o tejto konferencií, nájdete to na tomto odkaze.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iOS 17.0.3 je na ceste: Update opraví prehrievanie iPhonu 15 Pro a iPhonu 15 Pro Max
Môže ťa zaujímať
- Reklama -