Apple na Keynote odhalil novú kolekciu Apple Watch Hermes, čo je kolekcia hodiniek a remienkov vytvorená v spolupráci s poprednou módnou značkou z Francúzska. Dvojica spojila sily a nielen, že vyrobili nové remienky pre Apple Watch, ale tiež posunuli hodinky na vyššiu úroveň.

Apple Watch Hermes

Na ich zadnej strane je totiž vyrazené logo Hermes a na prednej strane, na displeji, pre zmenu uvidíte exkluzívny ciferník navrhnutý priamo dizajnérmi z Paríža. Kolekcia pozostáva z celkovo troch modelov, ktoré sú dostupné v 38 aj 42mm verziách a jedná sa o modely z nehrdzavejúcej ocele.

Dvojitý kožený remienok sa vyznačuje typickým vzhľadom pre značku Hermes a pripomína sedlo na koňa, zároveň vyzerá štýlovo a poskytne lepšie uchytenie hodiniek na ruke. K dispozícii budú už v októbri s tým, že sa budú predávať len na vybraných miestach.

V prvom rade ich nájdeme v obchodoch Apple Store a v butikoch Hermes, ale hodinky si tiež budeš môcť zaobstarať v inej predajni. Ceny týchto krásnych Apple Watch začínajú na úrovni 1100 dolárov. Za tieto peniaze ale dostaneš vážne dizajnerský skvost a krabička, v ktorej sú Apple Watch Hermes zabalené ohúri každého.

 

Prečítajte si tiež  Takto by mohol vyzerať iPhone 15 Pro Max, keby to Apple urobilo konečne ináč
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.