Dotyková, alebo aj senzorická vodovodná batéria je nový typ spotrebiča, ktorý sa vďaka praktickému využitiu postupne dostáva na slovenský trh. Kým zahraničie má kuchyne vybavené týmto unikátnym spotrebičom už roky, u nás sa tento typ kuchynskej batérie stáva trendom až dnes.

Nový trend moderných domácností - Smart vodovodné batérie
Zdroj: dizajnovebaterie.sk

Praktické využitie senzorickej vodovodnej batérie spočíva v module, ktorý je súčasťou batérie. Ten vytvára vo vodivom materiáli mikro-elektrický prúd.

- Reklama -

Jednoduchým dotykom ruky kdekoľvek na tele batérie modul zaregistruje zvýšenie elektrického odporu a spustí vodný tok. Využitie je prakticky neobmedzené. Senzorová kuchynská batéria teda jednoznačne prekoná klasické mechanické vodovodné batérie v rýchlosti a komforte používania. Okrem funkčnosti, sú dotykové batérie prvotriedne nadizajnované a väčšina senzorových batérií vsádza na minimalistický štýl. 

Okrem dotykových kuchynských batérii sa tešia popularite aj termostatické smart sprchové sety. Ich funkčnosť spočíva v regulácii teploty, priamo pre vaše potreby. Smart sprchové sety od dizajnovebaterie.sk dokonca disponujú príjemným prvkom, ktorým sú masážne trysky. Vďaka tomu budete vychádzať z kúpeľne, nielen čistí, ale aj dokonalo zrelaxovaní.

Nový trend moderných domácností - Smart vodovodné batérie
Zdroj: dizajnovebaterie.sk

Poslednou variantou, ktorú smart sortiment vo vodoinštalácii ponúka, sú senzorové bezdotykové batérie. Tie sa vyznačujú infračerveným senzorom ktorý umožňuje bezdotykovú manipuláciu. Využívajú sa primárne v komerčných priestoroch a vďaka situácii ohľadom pandémie je ich dopyt deň čo deň vyšší. Po novom sa infračervený senzor inštaluje priamo do vývodu. Vďaka tomu je aktivácia efektívnejšia na detekciu.

V prípade, že hľadáte smart vodovodnú batériu, alebo sprchový set, odporučujeme navštíviť internetový obchod dizajnovebaterie.sk. Nájdete tu široký sortiment, nielen smart batérií s citom pre dizajn vo vašej domácnosti.

Zverejnené v spolupráci s internetovým obchodom dizajnovebaterie.sk.

- Reklama -
ZDROJdizajnovebaterie
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here