Apple je spoločnosť, ktorá si nie len pri svojich produktoch potrpí na naozaj každom jednom detaile. Týka sa to aj kamenných predajní Apple Store, kde o krem klasických zamestnancov nájdeme aj „Genius bar“ a za ním „Géniov“. Práve tí by mali už čoskoro dostať úplne nové tričká s nanovo umiestneným logom Apple.

Nové trička

Tričká sú tiež jedna z vecí, ktoré musia v Apple sedieť dokonalo a práve preto sa rozhodli, že ich opäť raz mierne pozmenia. Jedná sa konkrétne o tričká „Géniov“, ktoré sú už tradične v modrej farbe a v strede disponujú malým logom Jablkovej spoločnosti. Nové tričká by mali získať prakticky úplne rovnaký farebný odtieň ako tie staré, až na to, že sa zmení umiestnenie Jabĺčka. To sa po novom premiestni na ľavú stranu. Okrem iného budú mať zamestnanci na výber aj z niekoľkých nových variantov tričiek. Ide o súčasť plánu Angely Ahrendts, ktorá má na starosti vzhľad kamenných predajní Apple, ku ktorému nepochybne patria aj tričká, ktoré nosia zamestnanci. Je jasné, že na tričkách si dá Angela záležať, keďže sama pochádza z módnej brandže a pred tým, ako nastúpila do Apple viedla spoločnosť Burberry Group!

Prečítajte si tiež  Apple začalo vyplácať odškodné za znižovanie výkonu na starších iPhonoch!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.