Nové portfólio bolo vytvorené v spolupráci so samotnými zákazníkmi, ktorí najviac ovplyvnili podobu novej generácie paušálov. Vôbec po prvýkrát bude v rámci telekomunikačných služieb na Slovensku poskytnutá zákazníkom služba Cashback, ktorá vracia peniaze za neminuté dáta. O2 zároveň ohlásilo aj obohatenie svojej obsahovej ponuky o jednu z najobľúbenejších streamovacích služieb Netflix. Zákazníci ho budú môcť získať v cene paušálu. Informuje operátor v tlačovej správe.

Hľadáte kvalitný transparentný kryt pre svoj iPhone? Na Loopi.sk ho nájdete. V ponuke je za skvelú cenu a zaplatiť zaň môžete rýchlo a bezpečne cez Apple Pay. (reklama)

Nové portfólio paušálov je výsledkom dôkladnej analýzy telekomunikačných trendov na Slovensku a vo svete. Nové O2 Paušály boli pripravené spolu so zákazníkmi a pre zákazníkov tak, aby im priniesli ešte vyššiu hodnotu v podobe dát, atraktívneho obsahu a s potenciálom pre postupnú implementáciu nových  funkcionalít, ktoré plánuje O2 v budúcnosti predstaviť.

„Z nových O2 Paušálov si zákazník veľmi jednoducho vyberie a už v základnej ponuke obsahujú tie  najžiadanejšie funkcionality. Zákazník si ich môže obohatiť o ďalšie služby a tak si sám jednoducho vyskladať ideálny paušál pre seba. Už samotný názov mu napovie, akým by mal preňho O2 Paušál byť – Bezstarostný, Pohodový alebo Základný, dodal Milan Morávek.

  • Bezstarostný O2 Paušál za 39 € mesačne je určený pre zákazníkov, ktorí chcú mať výnimočný paušál, ktorý ich zbaví obáv z nadspotreby dát, minút, či správ. Program im prináša neobmedzené dáta, volania a správy a tiež predplatné obľúbených služieb v cene paušálu. Súčasťou Bezstarostného O2 Paušálu je aj jedinečná funkcia Cashback, ktorú zákazníci poznajú najmä z finančného sektora. Cashback zákazníkovi automaticky vráti 5 € vo faktúre, ak neminie viac ako 15 GB dát za mesiac. Samozrejmou súčasťou Bezstarostného O2 Paušálu je aj zľava na zariadenia vo výške 168 €.
  • Pohodový O2 Paušál za 29 € mesačne spĺňa nároky väčšiny zákazníkov, ponúka bohatých 10 GB dát na čokoľvek, neobmedzené volania a správy a predplatné obľúbených služieb v cene paušálu. Súčasťou paušálu je aj zľava na zariadenie vo výške 96 €.
  • Základný O2 Paušál za 19 € obsahuje štedrých 5 GB dát, 100 minút volaní, neobmedzené správy a rovnako aj možnosť získať predplatné na obľúbené služby za zvýhodnené ceny. Zákazníci tiež môžu využiť zľavu na zariadenie vo výške 48 €.
O2
Zdroj: O2

Cashback

Po prvýkrát sa na Slovensku začne v rámci telekomunikačných služieb používať služba Cashback, ktorá bude súčasťou Bezstarostného O2 Paušálu. Ak spotreba dát zákazníka Bezstarostného O2 Paušálu nepresiahne objem 15 GB, O2 zákazníkovi za dané zúčtovacie obdobie vráti 5 eur.

Zákazníci nám povedali, že by vo svojom paušále aj chceli mať neobmedzené dáta, ale nie sú si istí, či ich aj skutočne potrebujú a dokážu využiť. Práve pre nich je tu jeden z ťahákov nášho nového portfólia paušálov – služba Cashback za neminuté dáta. Ak zákazník s Bezstarostným O2 Paušálom neminie viac ako 15 GB dát za mesiac, automaticky mu z faktúry odrátame 5 €,“ uviedol Jakub Vajda.

Predplatné obľúbených služieb

Netflix

O2 k novým O2 Paušálom pridáva jednu z najobľúbenejších streamovacích služieb na svete, Netflix. Je to po prvýkrát, čo sa Netflix stane súčasťou mobilného paušálu na Slovensku a to vďaka strategickému partnerstvu s O2. Zákazníci Bezstarostného a Pohodového O2 Paušálu si tak môžu Netflix aktivovať a využívať v cene paušálu.

Všetky prémiové služby

Okrem Netflixu môžu zákazníci získať aj predplatné ďalších obľúbených služieb, tak ako aj doteraz.

„Keď sme pred rokmi predstavovali model predplatného v rámci našich paušálov, od začiatku sme museli odpovedať na otázku, či plánujeme do našej ponuky zaradiť aj Netflix. Dnes tak zákazníkom, spolu s predstavením nových O2 Paušálov, dávame jasnú odpoveď. Odteraz je v našej ponuke okrem doteraz predstavených obľúbených služieb aj Netflix a zákazníci Bezstarostného, či Pohodového O2 Paušálu si ho môžu vychutnávať v cene svojho paušálu,“ povedal Milan Morávek.

Svoje predplatené služby si zákazník spravuje v prehľadnej O2 aplikácii.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJTlačová správa O2
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.