Snahou O2 je, aby čo najviac zákazníkov využívalo výhody 5G siete a preto im počas leta ponúklo možnosť overiť si, či majú kompatibilné zariadenie, SIM kartu a správne nastavenia siete vo svojom zariadení.

Zákazníci využili možnosť vybrať si zvýhodnený telefón a pozitívne ohlasy boli aj na darčeky, ktoré zákazníci dostali za návštevu predajne, pričom 60% z nich si aktivovalo 100 GB bonusových dát.

5G sieť pre mobilné zariadenia

Slovensko 5G sieť iPhone 12 Pro
Zdroj: Unsplash / James Yarema

Výhody pripojenia v 5G sieti zažijú zákazníci s kompatibilným zariadením, s ktorým sa nachádzajú v jej pokrytí. Dosahované rýchlosti pripojenia závisia od rádiových parametrov v danej lokalite ako aj od konkrétneho koncového zariadenia, teda telefónu. Zákazníci si môžu na mape jednoducho overiť, či sa nachádzajú v 5G pokrytí.

Nové lokality v 5G sieti od O2 k polovici septembra 2022 

Dostupnosť 5G pripojenia
Zdroj: O2

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -