Pre zákazníkov mobilného operátora O2 je tu naozaj výborná správa. Totiž ako posledný z trojice operátorov oznámil podporu LTE/4G siete. Pokiaľ teda žijete v Bratislave alebo v Košiciach môžte naplno využiť doposiaľ najrýchlejšiu dátovú sieť. Stačí aby ste si ju aktivovali na vašom iPhone. 

O2 – LTE

LTE/4G sieť je v mnohých krajinách už samozrejmosťou, no predsa sa nájdu aj také, ktoré ju ešte nemajú úplne zavedenú pri všetkých operátoroch a takou bolo donedávna aj naše Slovensko. Posledný z trojice operátorov O2 už spustilo podporu 4G, a tak si zákazníci, žijúci v Bratislave alebo Košiciach môžu užívať dokonalú rýchlosť prenosu dát. Aktivácia 4G/LTE je samozrejme bezplatná a jediné čo preto treba urobiť je kontrola vašej SIM karty, či podporuje takúto sieť. Nie je to žiaden problém a stačí ak navštívite túto stránku, kde zadáte svoje telefónne číslo na základe ktorého prebehne samotné overenie. Potom už len stačí vo vašom iPhone prejsť do: Nastavenia/mobilné/Hlas a dáta/Povoliť LTE.

- Reklama -
iPhone 6 LTE - svetapple.sk
iPhone 6 LTE – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.