Pokiaľ používate bezdrôtové reproduktory, máme pre vás dobrú správu. Spoločnosť JBL má v ponuke model s označením Clip 4, ktorý má perfektné vlastnosti, vysoký výkon, je dostatočne odolný a taktiež disponuje solídnou výdržou batérie. Teraz ho kúpite za super cenu.

Tento reproduktor, ktorý je na Slovensku veľmi populárny má celkový výkon až 5 W vo frekvenčnom rozsahu od 100 Hz do 20000 Hz a hoci to na prvý pohľad nepôsobí nijako „extrémne“, v skutočnosti vám to bude v 99 % prípadoch plne vyhovovať. Ani nebudete mať potrebu púšťať ho naplno, nakoľko dostatočne silný zvuk získate už pri 50 – 60 % hlasitosti. JBL Clip 4 je navyše aj veľmi solídne postavený, takže prežije náročné outdoorové zaobchádzanie. Vďaka tomu vám môže robiť spoločníka na všetkých vašich dobrodružstvách.

Výrobca predáva tento reproduktor za rozumných 64,99 €, čo je už samo o sebe veľmi príjemné. Dobrou správou, ale je, že po kliknutí na tento odkaz ho viete kúpiť výrazne lacnejšie, už za 41 €. Vďaka tomu nie len príjemne ušetríte, ale za dostupnú cenu získate produkt, ktorý vám bude verne slúžiť niekoľko dlhých rokov.

JBL Clip 4
Zdroj: JBL

Jeho veľkou prednosťou je prítomnosť pevnej klipsne, pomocou ktorej si ho viete pripevniť napríklad o svoj batoh z vonkajšej časti, Nemusíte ho tak stále vyberať. Na reproduktore sa tiež nachádzajú jednoduché tlačidlá a vďaka odolnosti voči vode v rámci normy IP67 mu neublíži dážď a ani žiadne nehody s tekutinami, ktoré sa ľuďom stávajú pomerne často.

Na záver nemôžeme zabudnúť ani na vynikajúcu výdrž batérie, ktorá dosahuje pri bežnom používaní až 10 hodín. Na nabíjanie potom slúži klasický USB-C konektor a na pripojenie s vašim iOS / Android zariadením technológia Bluetooth 5.1. Ak vás teda JBL Clip 4 zaujal, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite už za 41 €.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Za smartfón sme ochotní platiť obrovské peniaze. Toto sú presné čísla
Môže ťa zaujímať
- Reklama -