Moderné technológie sa neustále posúvajú vpred a to je pre spotrebiteľov obrovská výhoda, nakoľko ich cena postupne klesá na rozumnú úroveň. Zatiaľ čo kedysi boli obrovské televízory so skoro dvojmetrovou uhlopriečkou iba výsadou bohatých, dnes si niečo takéto môže dovoliť skoro každý. Vydarený 75″ Hisense TV teraz kúpite za mimoriadne výhodnú cenu. Poslúži vám roky.

Smart televízor, o ktorom je reč disponuje plnohodnotným 4K Ultra HD rozlíšením 3840 × 2160 pixelov, vďaka čomu si užijete na obraze aj tie najjemnejšie detaily. O zobrazenie sa stará technológia Direct LED a poteší tiež podpora HDR10+ či Dolby Vision. Celková uhlopriečka tohto televízora je až 191 centimetrov, čo zodpovedá 75″. Ak si ho teda chcete niekde umiestniť, v prvom rade sa radšej uistite, či nebude moc veľký.

Čo sa týka ceny, tak tá je v tomto prípade absolútne perfektná. Tento obrovský 75″ televízor prišiel na trh iba pred pol rokom, kedy sa predával za úctyhodných 959 €. Vzhľadom na jeho rozmery je to pochopiteľné. Dnes ho však po kliknutí na tento odkaz kúpite za 699 €, vďaka čomu na ňom veľmi slušne ušetríte.

Súčasťou televízora je aj neuveriteľne rýchly operačný systém VIDAA U6, ktorého súčasťou môže byť celá paleta aplikácií, ako napríklad Netflix, Apple TV, YouTube, Voyo a ďalšie. 75″ Hisense TV tiež podporuje štandard AirPlay 2, čo ocenia najmä fanúšikovia Apple platformy. Obraz tu budete zdieľať zo svojho iPhonu, iPadu či Macu doslova jedným kliknutím.

V neposlednom rade stojí za pozornosť aj prítomnosť výkonných 30 W reproduktorov, ktoré navyše podporujú funkciu DTS Virtual:X™ slúžiacu pre nadpriemerný a dynamický zvukový zážitok. Fanúšikov zábavy tiež poteší herný režim, ktorý aktívne redukuje odozvu obrazovky počas hrania hier či funkcia AI Adative Depth, ktorá napomáha čistému obrazu bez šumu.

Ak sa vám teda tento 75″ Hisense TV páči, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať za 699 €. Teoreticky to môže byť aj zaujímavý tip na darček pod vianočný darček. To už, ale radšej necháme na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple Vision Pro s 25 % zľavou? Pre niekoho áno
Môže ťa zaujímať
- Reklama -