Pokiaľ ste niekedy uvažovali nad tým, že si chcete kúpiť skutočne obrovskú TV, dnes pre vás máme jeden tip. Na trhu sú totiž zariadenia s obrovskou 75″ uhlopriečkou a vysokým rozlíšením, ktoré vás prekvapia tým, aké sú dostupné. Táto 189 cm TV od Samsungu sa predáva až extrémne lacno a v porovnaní s cenou pri uvedení na trh na nej ušetríte stovky eur.

Samotný 75″ Samsung TV má vysoké 4K rozlíšenie (3840 x 2160 px) a spolieha sa na technológiu Edge LED, vďaka ktorej vám ponúkne kvalitný obraz a dynamické farby. Je ich až miliarda. Takisto sa môžete tešiť na dokonalé detaily a vďaka Dolby Audio vám nebude chýbať ani plnohodnotný zvukový zážitok zo sledovania vašich obľúbených filmov či seriálov. Toto všetko navyše s takmer bezrámovým, veľmi moderným dizajnom. Koľko však zariadenie stojí?

Keď Samsung minulý rok túto 75″ TV predstavil, jej počiatočnú cenu nastavil na sumu 1 059 €. Nakoľko už, ale nejde o novinku, kúpiť ju viete o stovky eur lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz sa predáva len za 799 € u renomovaného predajcu, čo je čiastka, ktorej sa bude odolávať len veľmi ťažko. Nezabúdajte, že tento televízor vám bude verne slúžiť niekoľko dlhých rokov a vďaka procesoru Crystal Processor 4K sa postará o skvelé zážitky zo sledovania akéhokoľvek obsahu.

Samsung 75" TV
Zdroj: Samsung

Súčasťou televízora je samozrejme operačný systém Tizen, vďaka ktorému je možné bez nutnosti dodatočného set-top boxu inštalovať rôzne aplikácie, ako streamovacia služby Netflix, Max, Apple TV+, prípadne rôzne druhy softvérov od televíznych operátorov. Fanúšikov spoločnosti Apple tiež poteší prítomnosť technológie AirPlay 2, s ktorou budú schopný zdieľať obrazovku zo svojho iPhonu, iPadu či Macu priamo na 75″ uhlopriečke. Všetko funguje úplne bezdrôtovo.

Televízor si tiež bude rozumieť s vašou inteligentnou domácnosťou, má rôzne technológie na zdokonaľovanie obrazu a podporuje aj streamovaciu službu Xbox Game Pass, vďaka ktorej nepotrebujete fyzickú hraciu konzolu Xbox na to, aby ste si online zahrali tie najmodernejšie tituly. Stačí vám len ovládač a kvalitný internet. Ak sa vám teda táto obrovská 75″ TV páči, po kliknutí na tento odkaz ju môžete mať už za 799 €.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Najpredávanejší iPad dnes získate s príjemnou zľavou
Môže ťa zaujímať
- Reklama -