O ďalšom životopisnom filme Steva Jobsa sme toho počuli už dosť ale doteraz sme nevedeli, kto si akú postavu zahrá. Našťastie sa hlavné natáčanie za réžie Dannyho Boyla začalo a my sa môžme pozrieť na listinu hercov, ktorí si v novom filme zahrajú. Celý film bude natočený podľa scenára Aarona Sorkina, ktorý bol napísaný na základe biografie Steva Jobsa, ktorú po jeho smrti vydal Walter Isaacson.

Nový film

Nový film, ktorý zachytáva istú časť života veľkého vizionára a zakladateľa spoločnosti Apple sa už začal natáčať v legendárnej garáži, v ktorej vznikli aj prvé počítače spoločnosti. Keďže sa nový film dostal do istého štádia, kedy už je natáčanie v hlavnej fáze, autori sa rozhodli, že nám prezradia aj jeho obsadenie a my sme sa teda konečne dozvedeli, kto si zahrá postavu vizionára či jeho dcéry!

Obsadenie filmu!

Steve Jobs – Michael Fassbender (X-Men: Days of Future Past , 12 Years a Slave)
Steve Woznijak – Seth Rogen (The Interview , Pineapple Express)

CEO John Sculley – Jeff Daniels (Dumb and Dumber, HBO’s The Newsroom)
Joanna Hoffman (Mac marketing) – Kate Winslet (Titanic, The Reader)
Chrisann Brennan (Priateľka Jobsa) – Katherine Waterston (Inherent Vice)
Andy Hertzfeld (Mac programátor) – Michael Stuhlbarg (HBO’s Boardwalk Empire)
Lisa Brennan (Dcéra Steva Jobsa) – Lisu si zahrajú rovno 3 herečky kvôli vekovému vývoju postavy vo filme: Perla Haney-Jardine (Future Weather), Ripley Sobo (Winter’s Tale) a Makenzie Moss
Andrea Cunningham (PR guru Apple) – Sarah Snook
Avie Tevanian (SW inžinier stojaci za OS X) – Adam Shapiro ( Single Man )

Prečítajte si tiež  Kúpte si zmluvu na počítač Apple II podpísanú Stevom Jobsom!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.