Najväčší telekomunikačný operátor na Slovensku Orange spustil akciu, v rámci ktorej sa snaží nalákať nových zákazníkov, aby si ku nemu preniesli číslo. Spoločnosť si pripravila niekoľko zaujímavých benefitov, ktoré vás možno zaujmú.

Všetko to začína 10 € voucherom na nákup príslušenstva, ktoré spoločnosť Orange Slovensko ponúka. Zákazník ho dostane po prenose čísla prostredníctvom SMS správy a využiť ho môže po dobu 60 dní v ktorejkoľvek kamennej prevádzke.

Zďaleka to ale nie je všetko. Orange tiež sľubuje, že ak si vezmete paušál so zariadením, po dobu 20 mesiacov sa dočkáte zľavy na mesačnú splátku paušálu až do výšky – 7,50 €. Suma sa líši v závislosti od vášho programu, pričom logicky platí, že čím drahší program, tým vyššia zľava.

Orange vám dá zľavu na zariadenie do výšky – 440 €

Orange telefón eurá zvyšovanie cien
Zdroj: Unsplash / Mathieu Stern / Vojtech Bruzek (úprava redakcie)

Operátor vám tiež ponúkne splátky bez navýšenia a taktiež zľavu na zariadenie, ktorá môže atakovať hranicu až – 440 €. Ak si teda plánujete kúpiť nový smartfón, toto by mohla byť veľmi štedrá ponuka.

Do pozornosti tiež dávame, že Orange má k dispozícii aj možnosť prenosu čísla bez toho, aby ste si u operátora kupovali nový smartfón. V takomto prípade opäť platí vyššia uvedená zľava na mesačnú splátku až do výšky 7,5 € a taktiež jednorázová zľava z faktúry, ktorá môže byť vo výške až 20 €.

Viac sa dozviete na tejto internetovej stránke.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Najväčší slovenský operátor avizuje výpadok. Odstaví volania, dáta aj SMS správy
Môže ťa zaujímať
- Reklama -