Najväčší telekomunikačný operátor na Slovensku Orange spustil akciu, v rámci ktorej sa snaží nalákať nových zákazníkov, aby si ku nemu preniesli číslo. Spoločnosť si pripravila niekoľko zaujímavých benefitov, ktoré vás možno zaujmú.

Všetko to začína 10 € voucherom na nákup príslušenstva, ktoré spoločnosť Orange Slovensko ponúka. Zákazník ho dostane po prenose čísla prostredníctvom SMS správy a využiť ho môže po dobu 60 dní v ktorejkoľvek kamennej prevádzke.

- Reklama -

Zďaleka to ale nie je všetko. Orange tiež sľubuje, že ak si vezmete paušál so zariadením, po dobu 20 mesiacov sa dočkáte zľavy na mesačnú splátku paušálu až do výšky – 7,50 €. Suma sa líši v závislosti od vášho programu, pričom logicky platí, že čím drahší program, tým vyššia zľava.

Orange vám dá zľavu na zariadenie do výšky – 440 €

Orange telefón eurá zvyšovanie cien
Zdroj: Unsplash / Mathieu Stern / Vojtech Bruzek (úprava redakcie)

Operátor vám tiež ponúkne splátky bez navýšenia a taktiež zľavu na zariadenie, ktorá môže atakovať hranicu až – 440 €. Ak si teda plánujete kúpiť nový smartfón, toto by mohla byť veľmi štedrá ponuka.

Do pozornosti tiež dávame, že Orange má k dispozícii aj možnosť prenosu čísla bez toho, aby ste si u operátora kupovali nový smartfón. V takomto prípade opäť platí vyššia uvedená zľava na mesačnú splátku až do výšky 7,5 € a taktiež jednorázová zľava z faktúry, ktorá môže byť vo výške až 20 €.

Viac sa dozviete na tejto internetovej stránke.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -