Spoločnosť Microsoft nám vo štvrtok v noci predstavila svoj prvý inteligentný náramok, ktorý nazýva Band. Aj keď to bolo relatívne nečakané, zariadenie prináša naozaj dostatočné množstvo senzorov, vďaka ktorým sa značne vzdialilo od svojej konkurencie. Microsoft ich však našťastie neuzatvoril len na svoju platformu a práve preto je náramok použiteľný aj v tom prípade, že máte iPhone! 

Microsoft Band

Nový náramok od spoločnosti Microsoft ponúka naozaj užitočné novinky. Jeho množstvo senzorov vám dokonca dokáže zmerať aj váš stres. Mohli by ste si myslieť, že ich Microsoft ponúkne len pre svoju vlastnú platformu, no v tom prípade by ste sa pravdepodobne mýlili. Nový fitness náramok je totiž kompatibilný aj s iOS či Androidom. pre celú synchronizáciu si je potrebné stiahnuť aplikáciu Microsoft Health! Pozrite sa ako to v praxi celé funguje! 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.