Spoločnosť Pebble sa rozhodla, že svoj nový produkt, inteligentné hodinky „Time“, ktoré boli predstavené prakticky len pred dvadsiatimištyrmi hodinami, posunie na Kickstarter. Pravdepodobne ani tvorcovia týchto inteligentných hodiniek nečakali takýto záujem. Za ani nie deň, vyzbierali 9 000 000$ a momentálne majú už takmer o 1 milión viac!

Pebble Time a ich úspech!

Spoločnosť Pebble dvoje hodinky prakticky ešte ani nezačala vyrábať a už dosiahla neuveriteľné rekordy. Svoj nový produkt, totiž umiestnila na Kickstarter s tým, že aby ho mohla začať vyrábať, musel by získať aspoň 500 000$. Zdá sa však, že túto hodnotu hodinky dokázali prekonať s prstom v nose a súčasných 10 000 000$ je 20x viac. Nezabúdajme ani na fakt, že do konca ostáva vyše jedného mesiaca. Pebble teda má zaručené, že nové hodinky Time s farebným displejom budú mať úspech!

- Reklama -
Pebble Time - svetapple.sk
Pebble Time – svetapple.sk

Čo ponúkajú?

Určite vás zaujíma to, čo vlastne hodinky s takým neuveriteľným úspechom vlastne ponúkajú. Tak v prvom rade farebný displej, ktorý je vyrobený z e-paper technológie, vďaka čomu je energeticky nenáročný a dokáže zobraziť všetky informácie omnoho krajšie ako predošlé modely. Potom sú tu rozmery, keďže výrazne schudli, čo by sa však nemalo podpísať na výdrži batérie, ktorá je len tak mimochodom 7 dňová! No a napokon je tu veľmi priaznivá cena, ktorá začína na hranici 199$. Hodinky sú navyše dostupné v troch farbách (čierna, biela, červená) a tak je z čoho vyberať!

Pebble Time - svetapple.sk
Pebble Time – svetapple.sk

odkaz na Kickstarter!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.