Pokiaľ hľadáte vhodný vianočný darček pre muža, no nedarí sa vám ho nájsť, máme pre vás riešenie, ktoré je cenovo dostupné a hlavne bude v budúcnosti užitočné. Populárny holiaci strojček a zastrihávač Philips OneBlade Pro 360 kúpite za extrémne výhodnú cenu. Toto zariadenie poteší snáď úplne každého.

Philips OneBlade Pro 360 sa riadi mottom „nemilosrdný k chĺpkom, jemný k pokožke“ a výrobca ho definuje, ako revolučný hybridný styler, ktorý je schopný zastrihávať, holiť a tiež vytvárať rovné línie a okraje na chĺpkoch akejkoľvek dĺžky. Zariadenie je samozrejme vodotesné, takže ho môžete čistiť pod tečúcou vodou a rovnako je vhodné na suché aj mokré holenie. Dokonca si ho môžete vziať aj do sprchy.

Koľko však stojí? To je veľká výhoda Philips OneBlade Pro 360, nakoľko tento strojček vôbec nie je drahý. Štandardne sa predáva za 79,99 €, avšak v súčasnosti podlieha rôznym zľavám a cenovým zvýhodneniam. Vďaka tomu ho po kliknutí na tento odkaz kúpite už za 52,9 €, čo je ponuka, ktorá znie veľmi atraktívne. Presvedčí vás možno aj vstavaná batéria, ktorá sa nabíja len hodinu a potom poskytuje až 90 minút nepretržitého používania.

 Philips OneBlade 360
Zdroj: Philips

Philips OneBlade Pro 360 má vymeniteľnú čepeľ z nehrdzavejúcej ocele, ktorá vydrží až 4 mesiace aktívnej služby. Akonáhle je príliš opotrebovaná, upozorní vás na to špeciálna ikona. Jej výhodou je fakt, že sa dokáže ohýbať do každého tvaru a dokonalo sa prispôsobí črtám tváre. Technológia holenia je vybavená rýchlo kmitajúcim strihačom (12 000-krát za minútu), ktorý je efektívny aj pri holení dlhších fúzov. To svoje si tu nájde každý.

Súčasťou súpravy je aj univerzálny hrebeňový nástavec na presné zastrihávanie. Vybrať si môžete z dĺžok 0,4 až 10 mm. Ak sa vám teda Philips OneBlade Pro 360 zapáčil, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať za 52,9 €. Tak na čo ešte čakáte?

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 7 klesli vďaka šialeným zľavám na cenové dno. Sú lepšou voľbou ako Apple Watch Series 8
Môže ťa zaujímať
- Reklama -