Situácia okolo hernej konzoly PlayStation 5 bola v uplynulých dvoch rokoch extrémne náročná a turbulentná. Prakticky od začiatku predaja bola ťažko dostupná, čo spôsobilo, že jej ceny vystrelili až za hranicu 840 €. Situácia sa ale zmenila a PlayStation 5 po novom kúpite aj za 539,99 €, o čom sa môžete presvedčiť tu. Sony navyše hlási úspechy.

Hľadáte kvalitný transparentný kryt pre svoj iPhone? Na Loopi.sk ho nájdete. V ponuke je za skvelú cenu a zaplatiť zaň môžete rýchlo a bezpečne cez Apple Pay. (reklama)

Japonský technologický gigant zverejnil správu, v ktorej tvrdí, že v predvianočnej sezóne minulého roka predal až 7,1 milióna kusov PlayStation 5, čím skoro zdvojnásobil dodávky konzoly v porovnaní s predchádzajúcim rokom. V predvianočnom období 2021 totiž firma dokázala vyrobiť „len“ 3,9 milióna kusov PlayStation 5.

Spoločnosť Sony tiež potvrdila, že ku dnešnému dňu predala 32,1 milióna kusov PlayStation 5 a vývojári zo Santa Monica Studio doplnili, že predali až 11 miliónov kópií hry God of War Ragnarok (exkluzivita pre PlayStation).

Za zmienku tiež stojí, že Sony v súčasnosti vyrába dve verzie PlayStation 5. Základná „digitálna“ verzia bez mechaniky štartuje na úrovni 539,99 € a ak by ste chceli model s Blue-Ray mechanikou, ktorý sa podľa nás oplatí viac, na Slovensku ho zoženiete najlacnejšie od 599,99 € tu. Zároveň však platí, že niektoré drahšie ponuky predajcov zohľadňujú aj exkluzívne balíky konzoly s hrami God of War Ragnarok, Gran Turismo 5 a podobne. Na takomto nákupe ušetríte ešte viac, pretože samotné hry stoja desiatky eur.

Loopi Banner
Reklama

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 7 kúpite za menej ako 399 €. Sú rovnako dobré ako nástupca (+ porovnanie so Series 8)
Môže ťa zaujímať
- Reklama -