Pred pár týždňami sme vás informovali, že hernú konzolu PlayStation 5 môžete získať na Slovensku vo výhodnej zľave. To sme však ešte netušili, ku akému zásadnému cenovému poklesu dôjde teraz. U autorizovaných predajcov je totiž PlayStation 5 po zľave historicky najlacnejšie. Lepšia príležitosť na jeho kúpu zrejme nebude.

Herná konzola od spoločnosti Sony ponúka brutálny výkon, ktorý využijete pri hraní hier v tej najvyššej možnej kvalite. Samozrejmosťou je pri tomto zariadení podpora 4K hrania pri 120 FPS. Hry sú teda neuveriteľne ostré a plynulé.

Bežná cena za PS5 štartuje na slovenskom trhu na hranici 549 €. Už viackrát cena podliezla hranicu 500 €, no tentoraz je absolútne na dne. PlayStation 5 kúpite po kliknutí na tento odkaz už od 475 € u autorizovaných predajcov spoločnosti Sony. Vďaka tomu ušetríte krásnych 74 €, ktoré môžete investovať napríklad do svojej obľúbenej hry.

Podľa našich informácií bude akcia trvať počas najbližších dvoch týždňov (07.08.2023) a vzťahuje sa len na drahšiu verziu konzoly s mechanikou.

PlayStation 5 má tiež unikátny dizajn a Blu-Ray mechaniku, vďaka čomu si tu viete vo vysokej kvalite prehrávať aj filmy. Súčasťou konzoly je tiež 825 GB SSD úložisko či šikovný operačný systém.

Rovnako si môžete zaobstarať aj lacnejšiu verziu PlayStation 5 bez Blu-Ray mechaniky, ktorá má krajší dizajn a predáva sa lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz ju môžete získať za 440 €.

Keďže však ide o cenový rozdiel len na úrovni 35 €, z nášho pohľadu sa viac oplatí zainvestovať do verzie s mechanikou. Predsa si na nej budete môcť spustiť hry, ktoré si kúpite vo fyzickej podobe z druhej ruky. Toto v digitálnej edícii úplne vypadáva.

Reklama
Reklama

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Inteligentná váha od Xiaomi je brutálne lacná. Pripojíte si ju na iOS aj Android
Môže ťa zaujímať
- Reklama -