Pokiaľ máte radi moderné hry a chcete si ich užívať v tej najvyššej možnej kvalite cez herný ovládač DualSense, máme pre vás skvelú správu. Herná konzola PlayStation 5, ktorá sa takto pred rokom prakticky nedala kúpiť skladom a keď sa niekde objavila, bola extrémne drahá, sa teraz predáva v zľave za mimoriadne nízke ceny. U niektorých predajcov dostanete dokonca aj balenie s hrou ako bonus.

PlayStation 5 je preslávené najmä pre svoj brutálny grafický výkon. Ak máte doma kvalitný 4K televízor s podporou 120 Hz obnovovacej frekvencie, najmodernejšie hry si budete užívať v neuveriteľne krásnom zobrazení, ktoré vás úplne vtiahne do deja. PlayStation 5 samozrejme ponúka aj spomínaný ovládač DualSense, ktorý vám dokáže dávať hmatovú spätnú väzbu, obsahuje senzor pohybu a dokonca sa v ňom nachádza aj reproduktor či mikrofón. Všetko je teda prispôsobené pre čo najlepší zážitok.

No a aká je cena hernej konzoly? PlayStation 5 sa štandardne v obchodoch ponúka za 549 €, čo určite nie je málo peňazí. Dobrou správou, ale je, že vy ho teraz dokážete získať podstatne lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz sa konzola predáva už za 466 €, takže úspora v tomto prípade predstavuje veľmi slušných 80 €.

PlayStation 5 má plno iných výhod a dokonca aj lacnejšiu verziu 

PlayStation 5
Zdroj: YouTube / GameSpot / SpawnPoiint (úprava redakcie)

Nezabúdajte pri tom, že PlayStation 5 dokáže aj oveľa viac ako len spúšťanie hier. Súčasťou zariadenia je aj 825 GB vstavaný SSD disk, na ktorý si viete uložiť hry aj súbory a samozrejme Blu-Ray mechanika, ktorú Sony po prvýkrát použil ešte v roku 2006, keď predstavil hernú konzolu PlayStation 3.

Okrem iného si tiež viete cez internetový obchod nainštalovať do PS5 rôzne aplikácie ako Netflix, Apple Music a ďalšie, vďaka čomu bude zariadenie slúžiť ako pomyselné domáce centrum na prehrávanie obsahu.

A okrem konzoly s Blu-Ray mechanikou sa predáva aj jej dostupnejšia verzia bez nej. PlayStation 5 Digital Edition je o niečo lacnejšia cesta ku hernému zážitku. Bežne sa predáva za 499 €, no po kliknutí na tento odkaz ho kúpite za 419 €.

Myslíte však na to, že všetky hry, ktoré majú vyššie desiatky gigabajtov sa vám musia zmestiť na 825 GB disk a taktiež môžete hrať iba to, čo si stiahnete alebo kúpite cez Play Store. Na štandardnej verzii viete spustiť aj tituly, ktoré si kúpite za výrazne lepšiu cenu z druhej ruky. Rozhodnutie ale nechávame na vás.

Prečítajte si tiež  Dôležité: 4ka začala predávať iPhone 14 / 14 Pro. Staršie generácie ponúka so zľavou a prináša aj súťaž

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -