Ak si chcete kúpiť jednu z najlepších herných konzolí súčasnosti, teraz na to máte fantastickú príležitosť. Aktualizované PlayStation 5 Slim, ktoré prišlo na trh koncom minulého roka si teraz môžete zaobstarať za extrémne výhodnú cenu. Takto pred letom je to šanca, ktorá sa neodmieta.

Nové PlayStation 5 Slim vyzerá na prvý pohľad rovnako, ako pôvodná verzia konzoly. Výrobca však jemne upravil niektoré detaily a hlavne zmenšil veľkosť o cca 30 %. Okrem toho Sony pridal možnosť odnímateľnej Blu-Ray mechaniky, čo doteraz nebolo možné. V prípadne dnešnej ponuky to ale nie je podstatné, nakoľko cenové zvýhodnenie sa týka PlayStation 5 Slim spolu s Blu-Ray mechanikou. No a koľko stojí?

Spoločnosť Sony predáva túto hernú konzolu štandardne za 549 €, no ak chcete ušetriť, teraz je ten správny čas. PlayStation 5 Slim totiž po kliknutí na tento odkaz získate len za 473 €, vďaka čomu ho získate o viac ako 75 € lacnejšie. Nevieme však, dokedy bude táto ponuka platiť. Preto sa radšej poponáhľate.

Špičkový herný zážitok s najnovšími AAA titulmi 

PlayStation 5 Slim
Zdroj: YouTube / Geek Street

PlayStation 5 Slim je aktuálne najmodernejšia verzia tejto hernej konzoly, vďaka čomu sa môžete tešiť na najnovšie AAA tituly v tej najvyššej grafike. Samozrejmosťou je podpora 4K rozlíšenia a 120 Hz obnovovacej frekvencie. PlayStation 5 Slim má aj vynikajúci ovládač DualSense s haptickou spätnou väzbou. Nájdete v ňom aj reproduktor či mikrofón pre jednoduchšiu komunikáciu s vašimi spoluhráčmi.

PlayStation 5 Slim disponuje aj 1024 GB úložiskom, ktoré je o takmer 200 GB väčšie, ako v prípade klasickej PS5 verzie. Vďaka tomu si tu môžete uložiť viac hier ale aj filmov či apiek, ktoré si stiahnete z internetového obchodu. PlayStation 5 Slim podporuje aj služby ako Netflix či Apple TV+ a mnohé ďalšie, vďaka čomu vám poslúži ako domáce centrum. Pokiaľ si ho teda chcete zaobstarať, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite za 473 €. Tak na čo ešte čakáte?

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Klasické AirPods sú opäť v zľave. Zariadenie je ako stvorené pre bežného používateľa
Môže ťa zaujímať
- Reklama -