Pokiaľ sa radi zabávate, určite sa často dostávate do situácií, ktoré sa hodí okoreniť kvalitnou muzikou. Bezdrôtový reproduktor JBL Flip 6 je na to, ako stvorený. Má perfektnú kvalitu prehrávania, vydrží dlhé hodiny na jedno nabitie a dokonca mu neublíži ani voda. Po zľave ho kúpite za super cenu, čo by bola škoda nevyužiť. Toto zariadenie vám vydrží slúžiť niekoľko dlhých rokov.

V malom tele silný duch. Aj tak by sa dal v skratke definovať JBL Flip 6, ktorý ponúka výkon až na úrovni 20 W v spolupráci s aktívnym zosilňovačom. Okrem dobrého ozvučenia v interiéri vám preto poskytne slušnú zvukovú kulisu, aj keď sa budete nachádzať vonku. JBL Flip 6 využíva technológiu Bluetooth 5.1 a samozrejme nemá problém či už s iOS, Androidom alebo iným operačným systémom, na ktorý sa dokáže v priebehu pár sekúnd napojiť.

Najlepšia je, ale cena tohto zariadenia. JBL Flip 6 sa bežne predáva za 139 €, no po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať už za 93,7 €. Na reproduktore vďaka tomu slušne ušetríte a čo je najlepšie, vybrať si môžete hneď z niekoľkých atraktívnych farieb. Každý si tu skrátka nájde to svoje.

JBL Flip 6
Zdroj: JBL

JBL Flip 6 tiež ponúka veľký akumulátor s celkovou kapacitou až 4 800 mAh, vďaka ktorému zvládne fungovať bez akýchkoľvek káblov približne 12 hodín. Samozrejme, ak ho zapojíte do elektrickej siete, dosiahnete prakticky neobmedzené prehrávanie. Na všetko vám bude slúžiť klasický USB-C konektor.

Fantastickým bonusom je tiež to, že zariadenie nie je odolné len voči pádom vďaka svojej veľmi dobre spracovanej konštrukcii, ale neublíži mu ani voda či prach, nakoľko spĺňa normu IP67. Ak vám naň teda naprší, alebo ho náhodou oblejete, môžete mať istotu, že to prežije bež väčšej ujmy. Riziko tu, ale samozrejme vždy existuje. Preto to nikdy neodporúčame nasilu pokúšať.

JBL Charge 5 je výrazne výkonnejší a len o málo drahší 

JBL Charge 5
Zdroj: YouTube / The Product Lab

Aj keď je JBL Flip 6 mimoriadne kompaktný a ponúka skvelý výkon, nemusí vyhovovať každému. Ak preferujete silnejšie reproduktory, lepšou voľbou pre vás bude o čosi drahší JBL Charge 5.

Toto zariadenie má celkový výkon až 40 W, čo je oproti JBL Flip 6 dvojnásobok. Oveľa lepšia je aj 20 hodinová výdrž batérie, o ktorú sa stará až 7 500 mAh akumulátor. No a cena? JBL Charge 5 sa štandardne predáva za 179 €, avšak vy ho viete po kliknutí na tento odkaz kúpiť lacnejšie, už od 133,5 €. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Apple Watch Ultra 2022 sa za takto nízku cenu oplatia aj v roku 2023

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -