LEGO je stavebnica, ktorá je určená predovšetkým deťom, ale povedzme si popravde, že si z nej radi poskladajú nejaké tie objekty aj ich rodičia. Je to skrátka fenomén, ktorý ľudia milujú a práve to sa podarilo využiť istému Chrisovi Mcveigh, ktorý vytvoril niekoľko unikátnych návodov na stavbu legendárnych počítačov (medzi ktorými je aj Macintosh), fotoaparátov či herných konzol. Oprášte teda zabudnutú krabicu zo skrine a začnite stavať!

Návody

Pravdepodobne každý z nás už niekedy LEGO v ruke držal. Táto stavebnica skrátka nestarne a dajú sa z nej vytvárať naozaj ohromné veci. Už sme tu mali možnosť vidieť množstvo Apple produktov, no donedávna sa nenašiel nikto, kto by vytvoril návod, ako ich postaviť. Dnes si však už vďaka Chrisovi Mcveigh môžme postaviť legendárne herné konzoly či počítače, medzi ktorými sa samozrejme nachádza aj MAC. Pri dotyčných návodoch samozrejme nájdete aj kocky, ktoré budete ku stavbe potrebovať. Pokiaľ by ste ich aj vo vašej dávno zabudnutej krabici so stavebnicou nenašli, autor ponúka tieto kocky na predaj za pomerne slušné ceny. Tak čo, oprášite detské spomienky a postavíte si napríklad Macintosh z LEGA? 🙂

- Reklama -

Návody

Macintosh z LEGA - svetapple.sk
Macintosh z LEGA – svetapple.sk

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.