Ak si chcete užiť kvalitný obraz na veľkej ploche a zároveň túžite vyskúšať niečo nové, máme pre vás jeden tip. Projektor Samsung The FreeStyle 2 je na Slovensku veľkým hitom. Teraz ho môžete kúpiť vo výraznom cenovom zvýhodnení, vďaka čomu ušetríte stovky eur. Je to špičkový produkt, ktorý budete milovať.

Reproduktor disponuje vysokým rozlíšením a tiež podporou HDR a HLG. Nechýba ani vysoký jas na úrovni 230 ANSI lúmenov či funkcia automatického nastavovania obrazu či ostrosti. Samsung The FreeStyle 2 bol vytvorený so zreteľom na to, aby sa používal čo možno najjednoduchšie. Aj preto s ním v tomto smere nebudete mať žiadne problémy. No a aká je jeho cena?

Samsung The FreeStyle 2 sa v čase uvedenia na trh predával za pomerne mastných 999 € s DPH, no to je dnes už doba minulá. Po kliknutí na tento odkaz totiž tento projektor získate len za 549 € s DPH, vďaka čomu na jeho nákupe ušetríte približne 450 € a to sa skutočne oplatí. Samozrejme tak, ako to už býva zvykom, ani v tomto prípade vám nevieme garantovať, dokedy bude daná ponuka platiť. Ak sa vám teda Samsung The FreeStyle 2 zapáči, s jeho nákupom radšej dlho neváhajte.

Samsung The FreeStyle 2 môžete využiť na široké spektrum aktivít. Doma si na ňom potriete obľúbené filmy, seriály či športové udalosti a v práci môžete pomocou neho prezentovať dôležité výsledky či projekty. Vďaka jeho kompaktným rozmerom a nízkej váhe len na úrovni 800 gramov sa ľahko prenáša z miesta na miesto. Dokonca si ho s externým napájaním (napr. powerbanka) môžete zobrať aj na stanovačku. Stačí vám len celta, na ktorú budete svojim deťom prehrávať rozprávky. Vďaka jasu 230 ANSI lúmenov si môžete byť istí, že Samsung The FreeStyle 2 bude fungovať aj v miestnostiach, kde nie je úplná tma.

Pokiaľ teda chcete šikovný projektor s výborným obrazom, ktorého súčasťou je aj výkonný reproduktor s 360-stupňovým zvukom či obľúbený operačný systém Tizen (ovláda sa rovnako, ako inteligentné televízie od Samsungu), výberom Samsung The FreeStyle 2 neurobíte krok vedľa. A keďže ho viete po kliknutí na tento odkaz kúpiť už za 549 € s DPH, z nášho pohľadu ide o ponuku, ktorú by bola obrovská škoda nevyužiť. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Hľadáte Apple produkty za bezkonkurenčnú cenu? iSpot vám ich doručí rýchlo, lacno a aj na splátky
Môže ťa zaujímať
- Reklama -