Robotické vysávače boli kedysi veľmi drahé technológie a nebudeme si klamať, že často nedokázali pracovať tak, ako to deklaroval výrobca. Dnes je, ale doba iná a vďaka moderným technológiám sú tieto zariadenia konečne dostupné. Platí to aj pre vysávač Xiaomi Roidmi EVE Plus, ktorý teraz kúpite za extrémne výhodnú cenu. Odbremení vás od činnosti, ktorú veľa ľudí nemá práve v láske a bude ju robiť úplne automaticky.

Xiaomi Roidmi EVE Plus dokáže povysávať prach alebo nečistoty zo všetkých typov podláh vrátane kobercov. Jeho súčasťou je 5 200 mAh akumulátor, vďaka ktorému dokáže bežať v jednom kuse až 180 minút. A ak mu náhodou začne dochádzať šťava, jednoducho si to namieri na svoju dokovaciu stanicu, ktorá je súčasťou jeho balenia. Nabíjanie vysávača potom trvá len cca 4 hodiny. Následne je pripravený opäť do prevádzky.

Čo sa týka ceny, Xiaomi Roidmi EVE Plus sa bežne predáva za cca 360 – 420 €. Po kliknutí na tento odkaz ho však môžete získať už za 292 €, vďaka čomu veľmi slušne ušetríte. Ide o výhodnú cenu, najmä ak si uvedomíte, čo všetko táto šikovná mašinka dokáže. Ušetrí vám veľa času a zároveň vám bude verne slúžiť celé roky.

Xiaomi Roidmi EVE Plus
Zdroj: Xiaomi

Aby toho nebolo málo, Xiaomi Roidmi EVE Plus disponuje hepa filtrom, cez ktorý prechádza všetok vzduch. Vďaka tomu sa vo vašej domácnosti eliminuje prášenie. Rovnako je tu ešte jedna špecialita, ktorú veľa konkurentov v tejto cenovej kategórii ponúknuť nemôže. Ide o systém automatického mopovania podláh, vďaka ktorému z nich odstránite aj usadenú špinu. Xiaomi Roidmi EVE Plus si potom budete nastavovať cez iOS alebo Android prostredníctvom samostatnej aplikácie, ktorej súčasťou je aj možnosť nastavenia presného rozvrhu práce. Ovládať ho teda budete výhradne cez svoj smartfón…

V neposlednom rade netreba zabúdať na ďalšie šikovné funkcie. Xiaomi Roidmi EVE Plus napríklad obsahuje snímače, vďaka ktorým vám nespadne zo schodov. Rovnako mu nerobia problémy ani väčšie prekážky, ktoré dokáže zdolávať bez väčších problémov. Nebudete ho teda pravidelne vyslobodzovať, keď sa niekde zasekne. Xiaomi sa tiež pochválil extrémne tichým chodom pri sacom výkone až 2 700 Pa. Vysávač je navádzaný pomocou revolučnej laserovej technológie.

Ak sa vám teda Xiaomi Roidmi EVE Plus zapáčil, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať už za 292 €. Z nášho pohľadu je to veľmi výhodná cena, za ktorú by ho bola škoda nekúpiť. Rozhodnutie, ale nechávame tak ako vždy len na vás.

Prečítajte si tiež  Aký bude iPhone 12? - Všetko čo o ňom zatiaľ vieme (parametre, technológie, cena)

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -