Pokiaľ ste fanúšikmi filmovej série Rýchlo a Zbesilo, máme pre vás skvelú správu. Desiaty diel, ktorý dostane názov Fast X, sa už nezadržateľne blíži a práve dnes sa odprezentoval so svojim prvým oficiálnym trailerom. Video má štyri minútu a odhaľuje napínavý dej, v ktorom sa vôbec po prvýkrát objaví aj Jason Momoa.

Aj tento článok vznikol vďaka e-shopu Loopi.sk, kde nájdete kvalitné kryty pre váš iPhone ale aj iné Apple produkty. Vybavenie objednávky je veľmi rýchle a platiť môžete samozrejme aj cez Apple Pay (reklama)

V Rýchlo a Zbesilo 10 sa tiež objavia známi herci ako Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson či Ludacris a mnohí ďalší.

Samotný film je už natočený a svoju celosvetovú premiéru zažije 19. mája 2023. Celá séria desiatich filmov do dnešného dňa zarobila viac ako 5 miliárd amerických dolárov, vďaka čomu je považovaná za extrémne úspešnú.

Ako už býva zvykom, v očakávanom desiatom pokračovaní sa dočkáme obrovského množstva akcie, súbojov, automobilových naháňačiek a tiež výbuchov. Hoci už Rýchlo a Zbesilo 10 nebude odzrkadľovať to, s čím prišiel prvý diel v roku 2001, divákovi poskytne obrovskú porciu zábavy, o ktorú sa postará vynikajúce obsadenie.

Ako sme už naznačili vyššie, jednu z hlavných úloh si tu zahrá Jason Momoa, ktorý stvárni zloducha Danteho. Dej by mal nadväzovať na udalosti z filmu Fast Five (2011), pričom práve Dante pôjde po Dominikovi Torettovi a celej jeho partii. Máme sa načo tešiť. 

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -