S príchodom najväčšieho iPhonu 6 Plus sa vo svete začalo objavovať veľké množstvo otázok, ako na celé zariadenie bude reagovať spoločnosť Samsung. Je to totiž priamy konkurent pre ich úspešnú sériu phabletov, ktorú nazývame Note. Odpoveď na túto otázku nečakala na seba dlho čakať a už sa pomaly začínajú objavovať mierne provokácie z Južnej Kórei!

Podklad pre iPhone 7

Ako dobre vieme, iPhone 6 Plus bol nasadený priamo proti Samsungu Galaxy Note 3/Note 4. Pokiaľ by Samsung nemal úspešnú sériu Note, je takmer isté, že by iPhone 6 Plus nikdy nevznikol. Samsung si teda veľmi dobre uvedomuje, že v Coupertine kopírujú, a tak sa rozhodol, že začne s masívnou anti-kampaňou. Začal hneď a do istých novín zaslal obrázok Samsungu Galaxy Note 4, na ktorom sú vyobrazené okrem fotografií zariadenia aj parametre, ktorými disponuje. Pod obrázkom potom nájdeme jeden provokačný text, v ktorom sa píše: „Drahý Apple, tu je podklad pre iPhone 7. To či sa anti-kampaň Samsungu nakoniec podarí uvidíme až v predajných výsledkoch oboch spoločností!

387x520xSamsung-Galaxy-Note-4-headstart-for-iPhone-7-1

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.