Samsung Galaxy S23 Ultra prišiel na trh ešte vo februári 2023, pričom jeho hlavným cieľom bolo „zaútočiť“ na fanúšikov operačného systému iOS a ponúknuť im atraktívnu alternatívu s operačným systémom Android. Tento smartfón dostal to najlepšie z najlepšieho a teraz ho môžete kúpiť za rekordne nízku cenu. Ak chcete vyskúšať „druhú stranu“, lepšia príležitosť na to možno nebude.

Samsung Galaxy S23 Ultra má k dispozícii 6,8″ AMOLED displej s rozlíšením až 3088 x 1440 pixelov. Samozrejmosťou je aj 120 Hz obnovovacia frekvencia či funkcia Always-on. O výkon sa stará procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 s 8 GB RAM, ktorý patrí medzi to najlepšie, čo si môžete na platforme Android v súčasnosti zaobstarať. Koľko však takto technologicky nabitý smartfón vlastne stojí? Budete prekvapení.

Samsung Galaxy S23 Ultra sa v čase uvedenia na trh predával za 1 399 €, čo je skoro rovnaká cena, za akú Apple predáva iPhone 15 Pro Max (1 449 €). Dnes však túto vlajkovú loď juhokórejského výrobcu kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 910 €. Cenové zvýhodnenie v tomto prípade dosahuje skoro 500 €, čo je extrémne zaujímavé za tak dobré zariadenie.

Zdroj: YouTube / Macrumors / Unsplash / Zana Latif (úprava redakcie)

A pretože ide o Samsung, používatelia nebudú ukrátení ani o perfektný kamerový systém v zadnej časti. Hlavný fotoaparát má rozlíšenie extrémnych 200 Mpx a clonu f/1.7. Taktiež tu nájdete periskop, vďaka ktorému je možné využívať až 10x optický a 100x digitálny zoom. Zaujímavý fun fact je, že nástupca dostane pravdepodobne „len“ 5x optický zoom. Okrem tohto všetkého je tu ešte 12 Mpx snímač s ultraširokouhlým zobrazením. Samozrejmosťou sú aj režimy ako ten nočný, alebo portrétny. Každý si tu skrátka nájde svoje.

Samsung Galaxy S23 Ultra má tiež obrovský 5 000 mAh akumulátor a nabíjať ho môžete káblom, bezdrôtovo a dokonca podporuje aj reverzné nabíjanie. Je to teda zariadenie so špičkovou technologickou výbavou, ktoré sa po kliknutí na tento odkaz predáva za 910 €.

Nákup si však treba zvážiť, nakoľko už začiatkom roka 2024 vyjde novšia generácia Samsung Galaxy S24 Ultra s modernejšími technológiami. Na druhej strane však určite nebude hroziť, že by ste ju získali takto lacno. Práve naopak. Prvé mesiace bude veľmi drahá. Rozhodnutie preto nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple plánuje dotykový MacBook: Toto je možný rok jeho vydania
Môže ťa zaujímať
- Reklama -