Pokiaľ si chcete namiesto iOS vyskúšať jeden z najlepších Androidov na trhu, teraz na to máte skvelú príležitosť. Je síce práva, že Samsung Galaxy S23 Ultra už dostal svojho nástupcu, no ten sa od neho nelíši tak zásadne, aby sa zaň oplatilo priplácať približne 400 – 500 €. Starší model teraz získate za extrémne výhodnú cenu.

Samsung Galaxy S23 Ultra má k dispozícii veľký, 6,8″ AMOLED displej s vysokým rozlíšením 3088 x 1440 pixelov a nechýba mu ani 120 Hz obnovovacia frekvencia. Obrazovka vie tiež pracovať v stále zapnutom „Always-on“ režime. O výkon sa stará procesor Snapdragon 8 Gen 2 s 8 GB RAM, ktorý sa prezentuje špičkovými parametrami a veľmi dobrou energetickou úspornosťou.

No a cena? Samsung Galaxy S23 Ultra sa v čase uvedenia na trh predával za 1 399 €, čo bola vzhľadom na to, že ide o vlajkovú loď adekvátna čiastka. Dnes je však situácia celkom iná a tento smartfón môžete získať po kliknutí na tento odkaz už za 895 €. Oproti pôvodnej cene teda ušetríte približne 500 €. Len pre doplnenie, nový Samsung Galaxy S24 Ultra sa oficiálne ponúka od 1 449 € za základný model. Len o rok staršiu generáciu tak viete získať za približne 2/3 jeho ceny. A to sa vyplatí.

Zdroj: YouTube / Shane Symonds (snímka ovbrazovky)

Tešiť sa pri tom môžete na vynikajúci 200 Mpx fotoaparát s clonou f/1.7 a periskopický objektív s 10x optickým zoomom a 100x digitálnym zoomom. Samsung Galaxy S23 Ultra má tiež 12 Mpx ultraširokouhlý objektív a nechýbajú ani režimy, ako ten nočný či portrétny.

Majiteľov tiež poteší dlhá výdrž batérie na jedno nabitie. Tá má kapacitu až 5 000 mAh a bez väčších problémov vydrží aj dva dni stredne náročného používania. Ak sa vám teda Samsung Galaxy S23 Ultra páči, prípadne chcete vyskúšať, aké je to vlastniť prémiový Android, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite za 895 €. Oproti nástupcovi výrazne ušetríte.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Skladacie displeje od Apple sa zrejme inšpirujú spoločnosťou Samsung. Firma z nich odstráni dôležitú vrstvu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -