Či sa vám to páči alebo nie, mobilný priemysel má čiastočne ohybnú budúcnosť. Svoje alternatívy skladacích smartfónov ponúka už viacero výrobcov a priekopníkom v tejto oblasti je jednoznačne Samsung. Jeden z najvydarenejších modelov je Samsung Galaxy Z Flip 4, ktorý prišiel na trh len v auguste 2022. A aj keď ide o novinku, získať ju môžete lacno.

Na Slovenskom trhu sa totiž objavuje viacero predajcov, ktorí ponúkajú úplne nový Samsung Galaxy Z Flip 4 s 24 mesačnou zárukou za bezkonkurenčnú cenu. Aj keď ho samotný výrobca ponúka relatívne draho, od 1 099 €, vy môžete ušetriť stovky eur.

- Reklama -

Stačí keď budete nakupovať u správnych predajcov, kde zariadenie štartuje už na hranici 715 €. Ide o základnú 128 GB 5G verziu, ktorá má k dispozícii 8 GB operačnej pamäte RAM. A ak by už ponuka medzičasom neplatila, telefón môžete získať aj za 719 € či 735 €. Je len na vás, ktorého obchodníka si napokon vyberiete. Samsung Galaxy Z Flip 4 nájdete za najvýhodnejšiu cenu u týchto predajcov.

V porovnaní s plnou cenou zariadenia môžete ušetriť až 384 €, čo je doslova extrémny rozdiel. Za zmienku tiež stojí, že za spomínaných 715 € dnes horko ťažko kúpite aj ročný iPhone 13 mini so 128 GB úložiskom.

Samsung Galaxy Z Flip 4
Zdroj: Samsung

Ak teda chcete vyskúšať niečo nové a nevadí vám práca s Androidom, Samsung Galaxy Z Flip4 môže byť ideálnym zariadením, s ktorým môžete začať.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -