Prednedávnom sme vám ukázali video, v ktorom sa Samsung vysmieva používateľom iPhonu z nízkej výdrže batérie a nazýva ich „Wall Huggers“. Dnešné informácie však hlásia, že Samsung v antikampani pokračuje a chce ju rozšíriť o niekoľko plagátov na letiskách v USA. 

Nové plagáty

Na niektorých letiskách v Spojených Štátoch Amerických by sa mali už čoskoro začať objavovať plagáty s cieľom upozorniť používateľov na nízku výdrž batérie a zároveň tak podporiť svoj Samsung Galaxy S5, ktorý ponúka „super šetriaci mod“, vďaka ktorému vám telefón vydrží na 10% batérii o niekoľko hodín dlhšie ako normálne. Plagáty by mali byť ponaliepané na stenách a paneloch, ktoré ponúkajú nabíjačky a poskytujú tak návštevníkom letiska možnosť dobiť si svoje smartfóny, tablety či laptopy. Na spomínaných plagátoch by okrem loga Kórejskej spoločnosti a nápisu Galaxy S5 mali pribudnúť aj nápisy: „Budte všade inde, len nie tu„.

galaxyswallhugger-640x506_zpsc280e732
Takéto plagáty by sa mali objaviť na niektorých letiskách v USA – svetapple.sk

Zdá sa teda, že šikana zo strany Samsungu pokračuje, no nie je zatiaľ známe či si tým skôr pomáha alebo škodí. Všetko by mali ukázať predajné výsledky oboch spoločností na konci roka. Pokiaľ však bude kampaň úspešná, Samsung ju plánuje rozšíriť aj na ostatné letiská v USA!

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.