Juhokórejský výrobca smartfónov je známy tým, že ako jeden z mála tvorí reálnu konkurenciu pre iPhone v oblasti predaja high-endových smartfónov. Táto firma si však svoju pozíciu na trhu skúšala vydobyť skutočne rôznymi spôsobmi.

Nie je žiadnym tajomstvom, že práve Samsung používa v posledných rokoch veľmi ostré reklamy, ktoré sú priamo namierené voči spoločnosti Apple. Čo je však ešte horšie, vôbec sa to nesnaží zakryť.

V spotoch sa neobjavujú len produkty či dokonca maloobchodné predajne cupertinskej spoločnosti ale aj jej oficiálne logá (v tomto prípade na tričkách predajcov).

Pridajte si Svetapple.sk aj na Instagrame. Každý deň prinášame množstvo zaujímavého obsahu, ktorý je trochu iný než tu na webe.

Samsung sa vyžíva v trollovaní Apple 

Tvorcovia reklám sa potom zamerali na trollovanie, respektívne vysmievanie sa Applu za funkcie a riešenia, ktoré považujú za nezmyselné, zastaralé alebo nimi iPhone vôbec nedisponuje.

Prečítajte si tiež  Samsung reaguje na predraženú leštiacu handričku od Apple. Svojim zákazníkom ju začal rozdávať zadarmo

Vo videu nižšie uvidíte celkovo 9 krátkych reklamných spotov, kde si Samsung robí srandu z dizajnu notchu (výrez pre Face ID), Apple Pencil, absencie micro SD kariet a ďalších funkcií alebo technológií…

Dajte nám vedieť do komentára, či vás tieto reklamy pobavili alebo vám na nich neprišlo nič smiešne. Sme veľmi zvedaví na vaše reakcie.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -