Juhokórejská spoločnosť Samsung sa znovu rozhodla, že si do Apple opäť trošku „rýpne“. Spravila tak pomocou série šiestich videí, v ktorých sa rozhodla totálne spoločnosť zosmiešniť. O tom či sa vlastne nezosmiešnila sama si urobte už vlastný názor! 

Stream nevyšiel

Apple sa rozhodlo, že celú svoju konferenciu bude streamovať do Apple zariadení po celom svete. Aj napriek snahe sa však problémom neubránilo a stream nefungoval zrovna tak, ako by sme si mnohí boli predstavovali. To sa však dalo čakať, pretože posledný event bol jedným z najočakávanejších na svete, a tak je celkom logické, že servery jednoducho nestačili stíhať pokryť tak obrovský nápor divákov. Nevadí, skrátka to celkom nevyšlo. Šance sa však chopil Samsung, ktorý automaticky Apple zosmiešnil.

Nielen Stream

Na spomínanej sérii videí uvidíte aj to, že stream nie je všetko! Samsung totiž na Apple útočí už dlhodobo, a tak si nemohol nechať ujsť ani nové väčšie displeje či iné novinky. Vo videách napríklad zosmiešnil aj hodinky Apple Watch. Otázne však je, či si vlastne nepoškodil Samsung sám. Veď ako malé deti sme sa zvykli vysmievať z niečoho iného a nie ako dospelí ľudia, no nie? 🙂


Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.