Spoločnosť Apple si pre nás opäť prichystala ďalšiu Activity Challenge, do ktorej sa môže zapojiť každý majiteľ ľubovoľného modelu hodiniek Apple Watch. V sobotu 11. novembra sa v USA uskutoční Deň Veteránov a Apple ho oslavuje novou výzvou v rámci Aktivity, vďaka ktorej môžu používatelia získať nový limitovaný odznak a sadu animovaných nálepiek pre iMessage.

Podmienky k získaniu ocenenia sú tentokrát veľmi jednoduché. Majitelia hodiniek Apple Watch môžu získať ocenenie Dňa veteránov, ak budú 11. novembra vykonávať akékoľvek cvičenie 11 minút alebo dlhšie. Zaznamenávajte svoj čas pomocou aplikácie Cvičenie alebo akejkoľvek aplikácie, ktorá pridáva cvičenia do aplikácie Zdravie a získate špeciálne odmeny.

Rovnako ako všetky výzvy na aktivity, aj výzvu na Deň veteránov 2022 bude sprevádzať ocenenie, ktoré si môžete pozrieť v aplikácii Fitness a séria animovaných nálepiek, ktoré môžete použiť v aplikácii Správy.

Apple Watch výzva deň veteránov
Zdroj: Apple
Apple Watch výzva deň veteránov
Zdroj: Apple
Apple Watch výzva deň veteránov
Zdroj: Apple
Apple Watch výzva deň veteránov
Zdroj: Apple

Spoločnosť Apple poskytuje Výzvu k aktivite na Deň Veteránov každoročne a výzvu často sprevádza ďalší obsah s tematikou tohto sviatku v obchode App Store alebo aplikácii Apple TV či na ďalších jablkových platformách.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Takýto bol polnočný predaj nových iPhonov v M:ZONE Bratislava!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -