So smartfónmi so skladacími displejmi sa v posledných rokoch roztrhlo vrece. Zatiaľ čo ešte nedávno bola táto technológia extrémne nedostupná, dnes si ju už môže vďaka výhodným cenám dovoliť skoro každý. Pomáha tomu aj vydarená Motorola Razr 40 Ultra, ktorá sa predáva za veľmi zvýhodnenú cenu. Ušetriť môžete aj stovky eur.

Tento moderný smartfón disponuje dvoma OLED displejmi. Vonkajší má uhlopriečku 3,6″ a slúži na jednoduchšie úlohy a či zobrazovanie notifikácií. Po otvorení sa však pred vami objaví 6,9″ P-OLED displej s rozlíšením až 2640 × 1080 pixelov a extrémnou 165 Hz obnovovacou frekvenciou. Telefón má tiež moderný dizajn či stále relatívne výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, ktorý spolupracuje s 8 GB operačnou pamäťou RAM. Koľko však takáto sranda stojí?

Motorola Razr 40 Ultra sa štandardne predáva za 1 199 €, ale ide skôr o zbožné prianie výrobcu, nakoľko na Slovensku tento smartfón kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 825,5 €, čo je úspora presahujúca čiastku 370 €. Tešiť sa pri tom budete môcť na 256 GB vstavanú pamäť, podporu klasickej SIM + eSIM či čítačku odtlačkov prstov.

Čo sa týka fotoaparátov Motoroly Razr 40 Ultra, v zadnej časti sa nachádzajú dva snímače. Ten hlavný má 12 Mpx rozlíšenie a clonu f/1,5 a doplnený je o širokouhlý snímač s rozlíšením 13 Mpx. Predná kamera má potom dokonca až 32 Mpx.

Telefón je tiež vybavený obrovskou 3 800 mAh batériu a podporuje rýchle 30 W nabíjanie cez USB-C. Snáď jedinou nevýhodou, ktorú v súčasnosti Motorola Razr 40 Ultra má, je operačný systém Android, no ak chcete skladačku, musíte sa s tým zmieriť. Potrvá zrejme ešte niekoľko dlhých rokov, kým nám Apple predstaví prvý skladací iPhone.

Ak vás teda Motorola Razr 40 Ultra zaujala, po kliknutí na tento odkaz ju môžete mať za 825,5 €. Z nášho pohľadu to môže byť rozumná voľba, vďaka ktorej sa lepšie zoznámite so skladacími displejmi. Rozhodnutie, ale nechávame tak ako vždy na vás.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Novoročný výpredaj pre COVID-19: Získajte Windows a Office za perfektné ceny. Štartujú už na hranici 7 €
Môže ťa zaujímať
- Reklama -