Pamätáte si na legendárny detektívny seriál z roku 2002, v ktorého hlavnej úlohe sa ocitol svojský detektív Adrian Monk? Máme pre vás skvelú správu. Hoci natáčanie seriálu skončilo pred štrnástimi rokmi, tvorcovia si pre fanúšikov pripravili veľké prekvapenie v podobe filmu, v ktorom Monk so svojimi priateľmi rozlúskne svoj posledný prípad.

Samotný prípad bude pre Monka veľmi dôležitý a hlavne osobný, nakoľko v ňom bude vystupovať jeho nevlastná dcéra, ktorá detektíva požiada o prešetrenie záhadnej vraždy jej blízkej osoby. Tu treba spomenúť, že Monk ešte nikdy predtým nevystupoval vo svojom vlastnom filme. V tomto prípade by teda malo ísť o prvé, ale aj posledné stretnutie so slávnym detektívom v mimoseriálovom formáte.

Novinka bude mať premiéru už 8. decembra 2023, no slovenských divákov veľmi nepotešíme, nakoľko sa ocitne v exkluzívnej premiére na streamovacej službe Peacock, ktorá v našich končinách nie je veľmi populárna.

Už na základe viac ako minútovej ukážky je ale jasné, že sa diváci môžu tešiť na divokú jazdu plnú zábavy. Vo filme „Mr. Monk’s Last Case: A Monk Movie“ je dokonca spomenutá aj pandémia, čo pre je detektíva, ktorý trpí obsedantno-kompulzívnou poruchou (OCD) mimoriadne nepríjemná situácia.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí. 

Vo filme si okrem Tonyho Shalhouba (Adriana Monka) zahrajú aj herci Traylor Howard (Natalie), Ted Levine (Leland), Jason Gray-Stanford (Randy), Hector Elizondo (doktor Bell).

Za jeho tvorbou stojí rovnaký tím, ako za slávnym seriálom, pričom film má byť akousi poslednou rozlúčkou so slávnym detektívom, ktorý si svojich fanúšikov našiel aj v našich končinách, pretože seriál Monk bol svojho času na Slovensku veľmi populárny.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple zverejnilo upútavku na nový seriál "Mythic Quest" pre Apple TV+.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -