Trh s inteligentnými hodinkami ponúka množstvo možností, ako sa dostať ku zaujímavým zariadeniam za rozumné ceny. Jednou z nich sú aj Amazfit GTR 4, ktoré sú u slovenských používateľov veľmi populárne. Môže za to jednak cena, ktorá klesla vďaka zľavám na veľmi nízku úroveň, ale aj prvotriedny hardvér, ktorý vám sprístupní zaujímavé funkcie.

Amazfit GTR 4 majú veľmi elegantný dizajn s okrúhlym displejom s vysokým rozlíšením (466 x 466 px). Ten využíva technológiu AMOLED a zároveň podporuje aj funkciu Always-on. Súčasťou hodiniek sú samozrejme rôzne senzory, ktoré budú sledovať vaše zdravie a aktivity a zároveň sa po celý čas môžete spoliehať na hodnotne pôsobiace hliníkové telo. Toto zariadenie za žiadnych okolností nepôsobí lacným dojmom.

Inteligentné hodinky Amazfit GTR 4 sú samé o sebe vcelku dostupné. V bežnom predaji si za ne výrobca pýta iba 230 €, čo je o zhruba polovicu menej, než si Apple pýta za konkurenčné a podobne vybavené Apple Watch Series 8. Po kliknutí na tento odkaz však hodinky kúpite od 175 €, vďaka čomu ich viete získať v slušnej, viac ako 50 € zľave. Na toto sa pre zmenu nechytajú ani dostupné Apple Watch SE 2. generácie. Len podotkneme, že tie nemajú oxymeter a ani Always-on displej!

Amazfit GTR 4: Brutálna výbava aj výdrž batérie 

Amazfit GTR 4
Zdroj: YouTube / Tech4All

Možno si teraz hovoríte, že pri hodinkách za tak málo peňazí nemôžete očakávať žiadne extra funkcie. Opak je však pravdou. Amazfit GTR 4 dostali do vienka všetky možné senzory, ktoré vás budú sledovať vo dne i v noci. Je tu samozrejme krokomer či meranie srdcového tepu, no poteší aj oxymeter, barometer, alebo monitorovanie spánkovej aktivity.

Hodinky budú dávať pozor na vaše zdravotné funkcie a zároveň budú kedykoľvek pripravené do akcie, keď si s nimi budete chcieť trochu zašportovať. Je úplne jedno, či preferujete beh, cyklistiku, jogu alebo iné aktivity. Amazfit GTR 4 ponúkajú až 154 športových režimov, takže si tu vyberie každý to svoje.

Čo sa týka spomínanej výdrže batérie, na tú samozrejme vplýva množstvo faktorov. Stačí mať zapnutý Always-on displej, alebo využívať dvojpásmové GPS a na akumulátore to veľmi rýchlo pocítite. V rámci bežného používania zvládajú hodinky približne 4 – 5 dní na jedno nabitie, čo hodnotíme veľmi pozitívne.

Amazfit GTR 4
Zdroj: YouTube / Tech4All (úprava redakcie)

Ak im však naložíte o čosi menej, výdrž batérie môže dosiahnuť 7 – 10 dní. Pri extrémne úsporných podmienkach spoločnosť Amazfit sľubuje dokonca 14 dní, no povedzme si na rovinu, že tento produkt si nebudete kupovať preto, aby ste sa uskromňovali na funkciách pre čo najlepšiu výdrž batérie.

Prečítajte si tiež  Video o iPhone 9 bol fake. Tento moderný housing si môžete kúpiť aj vy.

Ak sa vám teda zdajú Amazfit GTR 4 sympatické po kliknutí na tento odkaz ich kúpite za najlepšie ceny na Slovensku. Sú minimálne raz tak dobré vybavené, než spomínané Apple Watch SE 2. generácie a zároveň za ne zaplatíte polovicu. Prečo to teda nevyskúšať?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -