Žijeme vo svete, kde nám na niektoré aplikácie nestačí len operačný systém macOS alebo Windows, ale musíme používať obe. Či už je to váš prípad, alebo ste verným PC používateľom, v oboch prípadoch vám teraz ukážeme, ako získať najnovší Windows 11 alebo MS Office 2021 Professional za extrémne výhodnú cenu. Všetko v rámci veľkonočných výpredajov na Godeal24.

V rámci každoročnej akcie môžete získať spomínaný Windows 11 Professional namiesto pôvodných 199 € po kliknutí na tento odkaz len za 13,25 €. A nie je v tom žiaden trik. Predajca má dokonca na predaj aj starší Windows 10, z ktorého sa dá zadarmo prejsť na Windows 11. Ten stojí po kliknutí na tento odkaz iba 8,25 €. A stále to nie je všetko.

Kúpiť si totiž môžete aj MS Office 2021 Professional (verzia pre Windows), ktorý sa po kliknutí na tento odkaz predáva len za 25,25 €. Okrem toho je v ponuke aj špeciálna verzia pre počítače s operačným systémom macOS, ktorá sa štandardne predáva až za 299 €. Po kliknutí na tento odkaz ju môžete mať v zľave len za 79,69 €. A ak sa vám to zdá náhodou veľa, Godeal24 má riešenie.

Menej nároční zákazníci môžu siahnuť aj po starších, podstatne lacnejších verziách balíkov z roku 2019. Na bežnú prácu vám stále budú stačiť. MS Office 2019 Professional pre Windows kúpite po kliknutí na tento odkaz za 22,25 € a pre macOS po kliknutí na tento odkaz len za 28,99 €. Výber však nechávame na vás. V zozname nižšie nájdete aj ďalšie zľavy a akcie, ktoré by bola veľká škoda nevyužiť.

Kúpte si originálny Windows už od 8,15 €

Zvýšte svoju produktivitu. Microsoft Office je teraz extrémne lacný

Prečítajte si tiež  PlayStation 5 je teraz extrémne lacné. Za takúto cenu by ste nad ním nemali váhať

Balík Windows + MS Office so zľavou až 62 %. Zadajte kód „MAC62

Ďalšie užitočné nástroje pre váš Mac za super ceny 

Až 50 % zľava na ďalšie produkty Windows. Zadajte kód „MAC50

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy: service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -