Bezdrôtové slúchadlá nemusia byť extrémne drahé. JBL Tune 510 BT sú toho pekným príkladom. Majú moderný dizajn, ponúkajú solídnu kvalitu zvuku, dlhú výdrž batérie a predávajú sa za extrémne nízku cenu. Nenechajte si to ujsť.

JBL Tune 510 NC majú 33 mm meniče s podporou kodekov A2DP, AVRCP či HFP a zvukom JBL Pure Bass. Vďaka tomu sú vhodné nie len na počúvanie hudby, ale aj na sledovanie filmov alebo seriálov. Svoje si tu nájde každý. Obrovskou výhodou týchto slúchadiel je ich konštrukcia, ktorá bola navrhnutá s maximálnym zreteľom na komfort. Slúchadlá sú ľahké, majú iba 157 gramov a potešia aj mäkké náušníky.

No a cena? To je kapitola sama o sebe. JBL Tune 520 BT a v čase uvedenia na trh predávali len za 59 €, čo je samo o sebe veľmi výhodné. Po kliknutí na tento odkaz ich však získate len za 31 €, vďaka čomu ušetríte prakticky polovicu. Ide pri tom o produkt, ktorý vám môže verne slúžiť niekoľko dlhých rokov.

JBL Tune 520BT
Zdroj: JBL

A stále sme vám nepovedali všetko. JBL Tune 520 BT vynikajú ešte v jednej oblasti a tou je výdrž batérie. Na jedno nabitie vám zvládnu fungovať až 57 hodín. Nabíjať ich teda budete maximálne párkrát do týždňa, aj keď ich budete nosiť naozaj aktívne. Navyše slúchadlá majú aj rýchle nabíjanie. Za 5 minút získate dosť energie na 3 hodiny počúvania. JBL Tune 520 BT sú vybavené USB-C portom a dokonca podporujú aj moderný Bluetooth 5.3. Vďaka tomu bude pripojenie k iOS alebo Android zariadeniu aj na niekoľko metrov veľmi stabilné.

JBL Tune 520 BT podporujú dokonca aj mobilnú aplikáciu, cez ktorú si môžete nastaviť zvuk a vybrať z rôznych ekvalizérov. Poteší aj sklápací dizajn, vďaka čomu sa ľahko prenášajú z miesta na miesto či zabudovaný mikrofón, vďaka ktorému môžete bez problémov telefonovať alebo používať napríklad Siri. Ak sa vám teda JBL Tune 520 BT páčia, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite len za 31 €. Sú ideálne na cestovanie, do fitka alebo skrátka na váš voľný čas. Tak prečo to nevyskúšať?

JBL Tune 520BT
Zdroj: JBL

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  MacBook Air je teraz v rekordnej zľave. Pre toto sa ho oplatí kúpiť
Môže ťa zaujímať
- Reklama -