Kúpiť si vhodné bezdrôtové slúchadlá vôbec nie je jednoduché. Na trhu je toľko modelov a výrobcov, že sa v tom môžu niektorí zákazníci strácať. Dnes vám ale ukážeme jeden kvalitný produkt, ktorý je extrémne lacný. Ide o náhlavné bezdrôtové slúchadlá JBL Tune 510BT, ktoré nás prekvapili nielen cenou v zľave, ale aj svojimi schopnosťami.

Aby sme šli rovno k veci, toto zariadenie sa bežne predáva v nižších cenových reláciách. Je dokonca tak lacné, že za jedny AirPods 2. generácie, ktoré sa bežne predávajú za 129 € by ste mohli mať hneď trojicu JBL Tune 510BT. Výrobcom stanovená cena iba 49,99 €, za čo kúpite tieto slúchadlá napríklad na Datart.sk.

Tu najvýhodnejšiu ponuku ale nájdete tu. Napríklad internetový obchod Mobilplus.sk má zariadenie od JBL k dispozícii už za 42,3 €, pričom na výber máte z viacerých farebných prevedení. Výber predajcu samozrejme nechávame na vás.

Aké sú JBL Tune 510BT

JBL TUNE 510BT
Zdroj: Revian

Pochopiteľne, aj vzhľadom na nižšiu cenovú reláciu nemôžete od týchto slúchadiel očakávať žiadne zázraky. Sami sme si ich však vyskúšali a musíme skonštatovať, že ak ste priemerným poslucháčom, JBL Tune 510BT vám budú úplne vyhovovať.

Tento model totiž ponúka až 40 hodín prehrávania skladieb na jedno nabitie, vďaka čomu ho budete dávať na nabíjačku približne raz týždenne (za predpokladu, že slúchadlá nebudete nosiť nonstop).

Ak by sa vám ale batéria v JBL Tune 510BT predsa len vybila, na ďalšie 2 hodiny počúvania ju doplníte za približne 5 minút vďaka podpore rýchleho nabíjania. A to je vcelku pôsobivé pri zariadení za 49,99 €. Medzi ďalšie praktické benefity patrí Bluetooth 5.0 či možnosť ovládania hlasových asistentov od Apple a Google. Rozumejú si teda aj so Siri.

No a čo prehrávanie skladieb? Aj keď sú JBL Tune 510BT skutočne extrémne lacné, z nášho pohľadu hrajú nad očakávania v pomere ku ich cene. Pochopiteľne, ak ste audiofilom, kúpiť si musíte skôr Sony WH-1000XM5. Na Mall.sk za ne ale zaplatíte až 399 €. Skoro desaťkrát lacnejšie JBL Tune 510BT pre vás skrátka nie sú určené.

Ak však preferujete výraznejšie basové tóny, hudbu chcete počúvať bez kábla a zároveň si potrpíte na čo najdlhšej výdrži, s nákupom tohto modelu neurobíte krok vedľa.

JBL TUNE 510BT cena
Zdroj: YouTube / Nehemiah Wootton / JBL (úprava redakcie)

Samozrejmosťou je potom ľahký sklápateľný dizajn, či možnosť telefonovať. JBL TUNE 510BT majú skrátka všetko, čo od nich bude bežný používateľ bude potrebovať a to už za 40,9 € s DPH. Tomu sa snáď nedá ani odolať. Sami sme ich len tak mimochodom vyskúšali a ak máte radi skôr basové skladby, JBL TUNE 510BT vám sadnú ako uliate.

Prečítajte si tiež  JBL Boombox 3 s extrémnym zvukom kúpite po zľave za výhodnú cenu

JBL TUNE 510BT parametre

  • 32 mm meniče s podporou JBL Pure Bass
  • Výdrž batérie na úrovni 40 hodín
  • Podpora rýchleho nabíjania
  • Vstavaný mikrofón pre handsfree
  • Podpora hlasových asistentov (napr. Siri)
  • Bluetooth 5.0 s podporou viacbodového pripojenia
  • Pohodlné mäkké náušniky + textíliou vystlaný hlavový most
  • Ľahký a kompaktný sklápateľný dizajn

JBL Tune 710BT ala lepšia, no o čosi drahšia alternatíva 

JBLT Tune T700BT
Zdroj: JBL

A pokiaľ si potrpíte na kvalite prehrávania a nechcete riskovať „lacnejší“ zvuk pri JBL TUNE 510BT, dobrou alternatívou môžu byť JBL Tune 710BT a teda vyššia rada slúchadiel od toho istého výrobcu.

Kvalitnejšie prehrávanie zabezpečuje 40 mm dynamický menič a takisto sa môžete tešiť na dlhšiu, až 50 hodinovú výdrž batérie.

A aj keď sú JBL Tune 710BT prakticky vo všetkom lepšie a v porovnaní s lacnejším modelom aj výrazne drahšie, v praxi za ne nezaplatíte viac ako 100 €. Ich cena totiž štartuje už na úrovni 79 € s DPH, čo je z nášho pohľadu stále zaujímavá ponuka. Najlacnejšiu ponuku na tieto slúchadlá nájdete tu.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
PREHĽAD RECENZIE
Cena
100 %
Kvalita prehrávania
75 %
Kvalita spracovania
80 %
Technológie
90 %
Výdrž batérie
95 %
ZDROJSvetApple - článok obsahuje affiliate linky, z ktorých máme províziu
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.
sluchadla-jbl-tune-510bt-su-teraz-aj-vdaka-zlave-neuveritelne-lacne-vyskusali-sme-ich-a-tu-su-nase-dojmyJBL Tune 510BT sú jednoduché bezdrôtové slúchadlá za skvelú cenu, ktoré sú určené pre menej náročných alebo priemerných poslucháčov. Majú skvelú technologickú výbavu a rovnako aj výdrž batérie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here