Hovorí sa, že AirPods Pro 2 od spoločnosti Apple sú bezkonkurenčné bezdrôtové slúchadlá. Je to, ale pravda? Ťažko povedať. Áno, AirPods Pro 2 patria medzi to najlepšie, čo si dnes viete kúpiť, no napríklad také Nothing Ear 2 im dokážu celkom slušne konkurovať a teraz sú vďaka zľave dostupné za extrémne výhodnú cenu. Takúto ponuku by bol hriech nevyužiť.

Nothing Ear 2 sú vybavené mimoriadne kvalitnými 11,6 mm dynamickými meničmi, ktoré sa postarajú o prehrávanie skladieb v tej najvyššej možnej kvalite. Svedčí o tom aj potom Hi-Res audia. Taktiež sa môžete pri týchto slúchadlách tešiť na podporu kodekov AAC, SBC, LHDC 5.0 a štandard Bluetooth 5.2. Nothing Ear 2 majú samozrejme aj prvotriedne aktívne potlačenie okolitých zvukov, ktoré poznáme pod skratkou ANC. Dokonalej izolácii dopomáhajú aj silikónové štuple či ergonomický dizajn.

No a koľko teda Nothing Ear 2 stoja? Budete prekvapení. Obľúbené bezdrôtové slúchadlá sa štandardne predávajú za polovicu toho, čo si Apple pýta za svoje AirPods Pro 2. V predaji ich teda nájdete za 149 €, čo však nie je dnešný prípad. Slúchadlá totiž klesli na cene a po kliknutí na tento odkaz ich získate za 122,9 €, čo je absolútne fantastická ponuka. Za rovnaké peniaze dnes nezoženiete snáď ani základné AirPods 2, ktoré sú na trhu už viac, ako 4 roky a po technologickej stránke neponúkajú nič extra.

Samozrejmosťou pri Nothing Ear 2 je automatická detekcia uší, ktorá dokáže spustiť / zastaviť prehrávanie na základe toho, či máte slúchadlo vložené v uchu alebo ste si ho práve vybrali. Perfektná je tiež váha na úrovni 4,5 gramu, vďaka čomu vám nebudú tieto slúchadlá prekážať pri športe alebo celodennom nosení.

Len pre porovnanie, ak by ste si chceli dnes kúpiť podobne vybavené AirPods Pro 2. generácie a vybrali by ste si lacnejšiu verziu s Lightning konektorom, namiesto pôvodných 299 € by ste za ne zaplatili po kliknutí na tento odkaz 232 €.

Nothing Ear 2 vs AirPods Pro
Zdroj: YouTube / Aaron X Loud and Wireless (úprava redakcie)

Je to teda slušná zľava, no stále prakticky dvojnásobná cena v porovnaní s Nothing Ear 2. Otázne teda zostáva, či vám to bude stáť za to.

Poteší vás odolnosť voči vode a tiež dobrá výdrž batérie 

Medzi ďalšie výhody bezdrôtových slúchadiel Nothing Ear 2 patrí jednoznačne ich výdrž batérie na jedno nabitie. Slúchadlá môžu fungovať počas 6,3 hodiny nepretržitého prehrávania hudby, pričom v nabíjacom puzdre majú rezervu na ďalších 30 hodín zábavy.

Prečítajte si tiež  Poznáme Slovenské ceny Apple Watch Series 3!
Nothing Ear 2
Zdroj: Nothing

Okrem toho sú slúchadlá vybavené aj USB-C konektorom, ktorý podporuje rýchle nabíjanie. Už po 10 minútach môžete mať teda dostatok energie na to, aby vaše Nothing Ear 2 zvládli fungovať ďalších 8 hodín prehrávania. Je to skrátka premyslené do posledných detailov.

Na záver poteší aj odolnosť, pretože Nothing Ear 2 sú odolné voči vode v rámci štandardu IPX5. Ak sa s nimi teda spotíte alebo vám náhodou zmoknú, môžete mať istotu, že sa im nič nestane. Suma sumárom si kúpite veľmi dobre vybavený hardvér, ktorý dokáže konkurovať AirPods Pro 2 za polovičnú cenu. Z nášho pohľadu to určite stojí za vyskúšanie.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -