Všetci výrobcovia pri predstavovaní nových smartfónov a tabletov vyzdvihujú ich najlepšie schopnosti a nové funkcie. Rovnako to tak bolo aj pri včerajšom Apple Keynote, kde bol okrem iného predstavený nový iPhone 6S. V Sony však našli slabé miesto smartfónu iPhone 6S a rozhodli sa naň poukázať vtipným príspevkom na sociálnej sieti Twitter.

Kapacita a výdrž

iPhone 6S má mať podľa všetkých dostupných informácií batériu s menšiu kapacitu batérie (1 715 mAh) ako predošlá generácia iPhone 6 (1 810 mAh)! To je dosť šokujúce, dovolím si povedať až krok vzad. Napriek tomu však Apple hovorí o rovnakej výdrži batérie na jedno nabitie. Tá by mala byť 12 hodín nepretržitého surfovania na webe alebo 24 hodín hovoru.

- Reklama -

Znovu použitý motív pozvánky

Sony si takúto srandu spravilo v poradí druhý krát za posledný týždeň. „Vzali“ pozvánku na Apple Keynote 2015 a vtipne ju využili v svoj prospech.  Na druhú stranu musíme uznať, že Sony si to môže dovoliť.  Batérie ktoré majú 2,700 mAh až 3,430 mAh v závislosti od modelu sú skoro samozrejmosťou a môžu pochváliť až dvojdňovou výdržou batérie….Dúfame že Apple v budúcom iPhone dosiahne aspoň takúto výdrž.

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail [email protected]