Patríte medzi fanúšikov špičkového zvuku? Dnes vám predstavíme bezdrôtové slúchadlá na každý deň, ktoré budete milovať. Sony True Wireless WF-1000XM4 majú elegantný dizajn, veľmi kvalitný zvuk a taktiež prvotriedne funkcie, vďaka ktorým ich nebudete chcieť prestať používať. Teraz ich navyše získate v zľave.

Sony True Wireless WF-1000XM4 sú skvelou a dostupnejšou alternatívou pre AirPods Pro 2. generácie. Zariadenie vám ponúka mimoriadne výkonné ANC – aktívne potláčanie okolitých zvukov, ktoré je podľa expertov jedno z najlepších na trhu. Taktiež má aj 6 mm meniče s podporou Hi-Res audia, ktoré vám zabezpečia dokonalý zážitok z počúvania hudby, sledovania filmov, ale aj napríklad telefonovania.

Samotné zariadenie pri tom ani nie je drahé, nakoľko jeho štandardná cena začínala v čase uvedenia na trh na hranici 279 €. Po kliknutí na tento odkaz ho však zoženiete už za 209 €, vďaka čomu na ňom slušne ušetríte. A určite to nebudete ľutovať.

Ak si to porovnáme s AirPods Pro 2. generácie, ktoré spadajú do rovnakej kategórie a pre Sony True Wireless WF-1000XM4 sú v podstate priamym konkurentom, za riešenie od spoločnosti Apple zaplatíme štandardne 299 €, no najlacnejšia ponuka na Slovensku štartuje na úrovni 232 €. Slúchadlá Sony sú teda o čosi lacnejšie (aj keď nejde o zásadný rozdiel) a rovnako ako AirPods Pro 2 majú odolnosť voči vode na úrovni IPX4.

Sony True Wireless WF-1000XM4 a ich extrémna výdrž batérie 

Sony True Wireless WF-1000XM4
Zdroj: Sony

Výrobca pri vývoji štupľových slúchadiel myslel aj na ich výdrž batérie. Nabíjacie puzdro ponúka dostatok energie na celých 16 hodín počúvania hudby, pričom samotné slúchadlá dokážu fungovať až 8 hodín na jedno nabitie. Vďaka tomu ich môžete mať v ušiach celý pracovný deň spolu so zapnutým ANC bez toho, aby vás ktokoľvek vyrušoval.

A čo je ešte lepšie, ak aktívne potláčanie okolitých zvukov deaktivujete, dočkáte sa ešte lepších výsledkov. V tomto režime zvládnu Sony True Wireless WF-1000XM4 neuveriteľných 12 hodín na jedno nabitie, pričom puzdro im dodá ďalších 24 hodín. Dokopy teda budete mať k dispozícii až 36 hodinovú výdrž, ktorá poráža aj spomínané AirPods Pro 2.

Na záver za zmienku stoji aj super rýchle nabíjanie, ktoré vám za 5 minút na nabíjačke ponúkne dostatok energie na to, aby ste si vypočuli až 60 minút svojej obľúbenej muziky. Navyše, Sony True Wireless WF-1000XM4 môžete nabíjať aj bezdrôtovo.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Realme predstavilo vlastný "iPhone". Na jeho fotoaparátoch sa zasmejete
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here