Pokiaľ si chcete kúpiť kvalitné bezdrôtové slúchadlá, ktoré majú v prvom rade super zvuk, v druhom rade výkonné ANC a v treťom rade dlhú výdrž batérie, teraz máte šancu. Špičkové Sony WH-1000XM4 teraz kúpite v zľave za extrémne výhodnú cenu. Väčšina konkurentov sa na ne absolútne nechytá.

Slúchadlá Sony WH-1000XM4 podporujú špičkové Hi-Res audio a spoliehajú sa až na 40 mm meniče. Takisto je ich súčasťou perfektné aktívne potláčanie okolitých zvukov (ANC), ktoré funguje na veľmi vysokej úrovni a úplne vás odizoluje od zvyšku sveta. Sony WH-1000XM4 sú samozrejme kompatibilné s iOS aj Androidom a ponúkajú vstavané mikrofóny, vďaka čomu s nimi môžete aj telefónovať.

Čo sa týka ceny, tá sa v prípade Sony WH-1000XM4 vyvíja veľmi pozitívne. V čase uvedenia na trh stáli tieto slúchadlá až 399 €, avšak postupom času zlacneli a dnes ich kúpite po kliknutí na tento odkaz v zľave len za 239 €. Netreba pri tom zabúdať, že ide o produkt, ktorý môže konkurovať aj AirPods Max. Za tie však zaplatíte zhruba 2,5x viac.

Sony WH-1000XM4
Zdroj: YouTube / SoulOfTech (úprava redakcie)

Čo sa týka výdrže batérie, v tejto oblasti sú na tom Sony WH-1000XM4 veľmi dobre. Ak zapnete ANC, fungovať vám zvládnu až 30 hodín na jedno nabitie. Ak naopak túto funkciu deaktivujete, výdrž narastie až na 38 hodín na jedno nabitie. Samozrejmosťou je aj podpora rýchleho nabíjania.

Sony WH-1000XM4 sú aktuálne jedny z najlepších bezdrôtových slúchadiel v pomere cena, výkon a protihodnota na trhu. Zariadenie vám ponúkne veľa muziky za relatívne málo peňazí a vydrží vám fungovať niekoľko dlhých rokov. Aj preto sa tak oplatí. Ak si teda chcete kúpiť Sony WH-1000XM4, po kliknutí na tento odkaz ich získate v zľave za 239 €. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Samsung Galaxy S23 Ultra klesol na cenové dno: Najväčší rival iPhonu 15 Pro Max je extrémne lacný
Môže ťa zaujímať
- Reklama -